Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy lehet eszt túlèlni?

Hogy lehet eszt túlèlni?

Figyelt kérdés
Ma àtkelt a szivárvány hídon a kutyusom. Borzasztóan fàj..😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭 10 èves volt,szàmomra a legjobb kutya. Pàr hónapja kezdődött,mozgàsa lassabb lett. Hètvègèn semmi baj nem volt,csak aluszèkonyabb volt. Tegnap màr nem evett. Reggel mikor felkeltem nem volt a helyén a teraszon . Èreztem baj van😭😭😭. Sètàlt az udvarban de elesett dölöngèlt. Inni ivott ,de nem evett. Hívtam az àllatorvost. Lebènult a làbaira dèlutànra,ès csak nyűszitett, nagyon akart sètàlni ,de nem tudott. Figyelni figyelt ràm. Simogattam elbúcsúztam tőle, mondtam neki,h nagyon jó kutya vagy, köszönöm, hogy èvekig vígyàztàl rànk,de most pihenned kell majd talàlkozunk. Neki nem fàj màr semmi èn meg belehalok😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭
2022. okt. 11. 22:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
89%
Sajnálom, kérdező, a kutyusodat!
2022. okt. 11. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
79%

Nem halsz bele.


Én pont ezért nem akarok sajátot, a munkám miatt túl sok elvesztését látom sajnos.

2022. okt. 11. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
62%
Ha vallásos vagy (feltetelezem hogy az vagy) tudnod kell, hogy a kutyád nagyon jó helyen van. Odafentről figyeli minden lepesedet és nagyon büszke rád. Hálás neked amiért te voltál a gazdája és ennyire szeretted őt. Nem ert véget semmi, csak számára egy új kezdet kezdődött el. Egyszer a távoli jövőben még találkozni fogtok és ugyanúgy fog menni minden ahogy eddig. A kutyusok halála csak egy átmenet a te életedben.Es részvétem a kutyád miatt, nagyszerű állat lehetett.❤
2022. okt. 11. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
2 és 5 vàlaszoló köszönöm. Nagyon szeretem!!! Remek kutya volt,soha nem feledem. Gyerekeimet őrző védőkènt vèdte. Mindig követte őket az udvaron,jàtszott velük. Ez most hirtelen jőtt. Hètvègèn teljesen jól volt. Nem gondoltam,h 2 nap alatt ennyire leèpül 😭😭😭😭😭
2022. okt. 11. 22:42
 5/12 anonim ***** válasza:
79%
Közhelyes, de idővel. Semmi más módszer nincs.
2022. okt. 11. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
66%
Nagyon sajnálom. De legalább gyors volt. Épp most vagyok benne egy kb. 1 éven át tartó folyamatban, ahol végig nézem a kutyánk rákkal való küzdelmét. Kemózzák. Minden pillanatban, amikor ránézek, eszembe jut, hogy haldoklik. Csak kis időt nyerünk ezzel a kezeléssel. A szívem szakad meg minden nap.
2022. okt. 11. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
6 vàlaszoló szívből sajnàlom. Èn ebbe az egy napba , kicsit belehaltam. Nem gondoltam volna,h 1 nap alatt így le èpül. Nem voltam rà felkèszülve. Vàratlanul èrt. 😭 De most màr nem fàj neki semmi. Szomszèd kutyusa is nem règ tàvozott . Most màr együtt jàtszanak, fàjdalom nèlkül boldogan.
2022. okt. 11. 23:31
 8/12 anonim ***** válasza:
76%

Sajnálom, és nagyon együttérzek.


Remélem idővel jobban fogod magad érezni. Közhej, tudom, de ezzel a fájdalommal fizetünk azért a sok-sok szép évért, amit velünk töltenek. <3

2022. okt. 11. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
68%

Sajnálom. Sajnos nekem is sok kutyusom, kisallatom távozott már, mindig megvisel . De valaki ezt egyszer jól megfogalmazta : “ a gyász az, amit a szeretetért fizetünk “


Sajnos ennyi volt az ideje. Kívántam sokszor, bárcsak az állatok is tudnanak annyi ideig élni, mint mi, de sajnos nem így van. Idővel enyhülni fog, és majd talán jön egy újabb kutyus, aki nemileg betöltheti az űrt :)

2022. okt. 12. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
62%

"Ha vallásos vagy (feltetelezem hogy az vagy) tudnod kell, hogy a kutyád nagyon jó helyen van. Odafentről figyeli minden lepesedet"

Nem minden vallás szerint üdvözülnek az állatok is.

2022. okt. 12. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!