Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy lehet eszt túlèlni?

Hogy lehet eszt túlèlni?

Figyelt kérdés
Ma àtkelt a szivárvány hídon a kutyusom. Borzasztóan fàj..😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭 10 èves volt,szàmomra a legjobb kutya. Pàr hónapja kezdődött,mozgàsa lassabb lett. Hètvègèn semmi baj nem volt,csak aluszèkonyabb volt. Tegnap màr nem evett. Reggel mikor felkeltem nem volt a helyén a teraszon . Èreztem baj van😭😭😭. Sètàlt az udvarban de elesett dölöngèlt. Inni ivott ,de nem evett. Hívtam az àllatorvost. Lebènult a làbaira dèlutànra,ès csak nyűszitett, nagyon akart sètàlni ,de nem tudott. Figyelni figyelt ràm. Simogattam elbúcsúztam tőle, mondtam neki,h nagyon jó kutya vagy, köszönöm, hogy èvekig vígyàztàl rànk,de most pihenned kell majd talàlkozunk. Neki nem fàj màr semmi èn meg belehalok😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭
2022. okt. 11. 22:16
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
74%
Ezt kultúráltabban is ki lehetett volna írni felesleges emojik és hibásan álló ékezetek nélkül.
2022. okt. 12. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
63%

"felesleges emojik és hibásan álló ékezetek"

Azok után, hogy "eszt", az már igazán semmiség! :)

2022. okt. 12. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!