Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit csináljak egy megörökölt...

Mit csináljak egy megörökölt kutyával, ha nem kell senkinek, én meg nem szeretném megtartani?

Figyelt kérdés
A menhelyekről meg a szokásos duma jön: tele vannak.
2022. okt. 29. 08:59
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
97%

Az elhunyt és a te ismerőseid, fb, jófogás stb. Menhely, ha nem is veszi be, hirdetésben segíthet (én is fogadtam így örökbe állatot).

NAGYON jó képet kell csinálni, legalább egyet.

2022. okt. 29. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
Ja és kutya olyan 9-10 éves, gondolom ilyen idősért nem kapkodnak.
2022. okt. 29. 09:28
 3/29 anonim ***** válasza:
97%

Annak jó, aki

- maga is idős, nem akar hosszú távra kötelezettséget vállalni, és a kutya is már "le van nyugodva"

- bármilyen egyéb okból nem akar / tud valaki hossz távra tervezni

- megszánja, puszta jólelkűségből


Helyi és környékbeli állatorvosok is néha próbálnak segíteni új gazdit keríteni.

2022. okt. 29. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim válasza:
96%
3-as válaszolóval egyetértek. Egy idős embernek tökéletes társ egy ennyi idős kutya. Mamámhoz is mindig öreg kutyusokat vittünk, de miután 4 elpusztult mellette, azt mondta többet már nem szeretne, nem gondolta, hogy túléli mindegyik kutyust.
2022. okt. 29. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
22%
Altattasd el, ha senkinek nem kell. Nem kotelesseged megtartani. (Tudom, tudom, lepontozas, bejelentes, blabla, unalmas mar.)
2022. okt. 29. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim válasza:
16%
5, ez is egy opció. Nem hülyeség.
2022. okt. 29. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
88%
#5 Normális állatorvos nem fog elaltatni egy teljesen egészséges kutyát, akinek lenne még pár szép éve.
2022. okt. 29. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
96%
Gyepmesteri telepnek kötelessége bevenni
2022. okt. 29. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
96%
1, 3 vagyok: Tudom, hogy a gyepi beveszi, de azért próbáld meg megnyugtatóan rendezni szegény kutya sorsát. Egyrészt emberségből, állatbaráti szeretetből, másrészt az elhunyt kedvéért. Tudom, ez plusz munka, akár plusz költség is, de tedd meg!
2022. okt. 29. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:

Puli keverék, hirdettem már több helyen, expressz meg apród, de eddig senki nem jelentkezett érte. Elaltatni nem szeretném, de ha nincs más választásom, az lesz.



A nagyamám kutyája volt, meghalt. Szüleimnek nem kellett...úgyhogy most én keresek neki gazdit, kb. 3 hónapja.

2022. okt. 29. 10:54
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!