Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit csináljak egy megörökölt...

Mit csináljak egy megörökölt kutyával, ha nem kell senkinek, én meg nem szeretném megtartani?

Figyelt kérdés
A menhelyekről meg a szokásos duma jön: tele vannak.
2022. okt. 29. 08:59
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
95%
Van róla képed? Lehet már itt jelentkeznének érte.
2022. okt. 29. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
100%

Facebookos csoportokban, jófogáson is hirdesd.

Ha nincs más opció, ott a gyepmester

2022. okt. 29. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
71%

De az örökséget azért megtartanátok, igaz?

A menhelyekről a szokásos duma jön? Hmm, szerinted miféle emberek miatt jön onnan a szokásos duma?

2022. okt. 29. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 A kérdező kommentje:
A barátommal lakom és ő mondta, hogy nem maradhat végleg, ő nem szereti a kutyákat. Én sem imádom őket, de elvagyok velük...
2022. okt. 29. 10:57
 15/29 A kérdező kommentje:
Ráaadásul nevelni semmi energiám meg erőm se, 3 műszakban dolgozom... meg tanulok is mellette.
2022. okt. 29. 11:06
 16/29 anonim ***** válasza:
86%

A menhelyek nem viccből mondják a "szokásos dumát" mert nem csak te akarsz lepasszolni egy kellemetlen "örökséget" vagy nem kívánt szaporulatot 🙄

Van a facen puli fajtamentő csoport, ott próbálkozz szerintem. Ha nincs különösebb viselkedési zavara a kutyának, akkor talál gazdát.

2022. okt. 29. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
87%
14 Nem is arra gondolok, hogy neked kéne megtartani, hanem a szülőnek, aki a nagyi után örökölt. 10 éves kutyát bevágni a menhelyre? Hát nincs szíve a szüleidnek? Élni fog még 1-2 évet, és valószínű a "nagyid után megy". Ráadásul egy 10 éves kutya már általában nem pörög, még csak akkora energiát sem igényel.
2022. okt. 29. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
14%
Az elaltatástól "még az is jobb", ha elengeded a Hortobágyon...
2022. okt. 29. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
72%

Milyen ember az, aki egy ilyen idős kutyát menhelyre vágna, mert neki nem kell, meg mert az aktuális csávója azt mondta? Annyira nem nagy felelősség ez egy idős kutya, és sajnos nem is sok időre. :( Ennyit igazán megtehetne valaki a családban a nagymama emlékére, a kutya nagyon hálás lenne.


Fajtamentők, pulis facebook csoportok, valaki biztos lesz emberségesebb, mint ti vagytok.

2022. okt. 29. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 A kérdező kommentje:
Jólvan értem én, mit szeretnétek mondani, de akkor most mi fenét csináljak vele, ha a barátom nem engedi, mert az ő lakása??? Elaltatni tényleg nem akarom, de sztem nem az én kötelességem gondoskodni róla. Nem egy tárgy, amit beállítok a sarokba...ráadásul a barátom családját állandóan morogja, szóval már közel állnak ahhoz, hogy azt mondják: elég volt.
2022. okt. 29. 16:43
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!