Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tennétek a helyemben?

Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
Van nem messze tőlünk egy kicsi kutya, ilyen max 5 kilós lehet. Nem túl régóta mászkál erre, tudni nem tudom, csak sejtem, hogy gazdája lehet neki. Szívem szerint haza hoznám, aztán nézetnék chipet, de ha nincs benne én nme szívesen adnám vissza, mert elegem van már ezekből az emberekből, akik így tartják a kutyájukat, ráadásul ez egy apró kutya apró szőrrel, de biztos vagyok benne, hogy télen ugyanígy lenne tartva.
2022. okt. 30. 20:18
 1/3 anonim ***** válasza:
93%

Biztos én is befogadnám, ha tehetném.

De arra vigyázz, ha valóban van gazdája, akkor lopásnak számít és te kerülhetsz bajba.

Vidd el chipet nézetni és ha szerencséd van, akkor lehet nincs benne .

2022. okt. 30. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
86%
Ha van benne chip, értesíteni kell a gazdit. Ha nem történik változás, akkor első körben fel kell jelenteni. Vagy lemondó nyilatkozatot kitöltetni vele és akkor a tiéd lehet a kutya.
2022. okt. 30. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
10%
A kutya nem fagy meg telen.
2022. okt. 31. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!