Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyiért nyomja ki az állator...

Pamiii kérdése:

Mennyiért nyomja ki az állatorvos a Francia Buldogok bűzmirigyét?

Figyelt kérdés
2010. szept. 28. 16:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Az én keverék kutyámnak a körmét a kozmetikus vágta le, és ennek keretében, kérés nélkül ő ingyen nyomta ki a bűzmirigyet. Egyébként megoszlanak a vélemények ennek a fontosságáról. A természetben ki nyomja ki a farkasok bűzmirigyét? Ha normális keméyn széklete van, akkor ürül magától is a mirigy.
2010. szept. 28. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Nálunk speciel ingyen. De a kozmetikusok is olyan 300 ft körül úh nem egy horribilis összeg. :) Ha jófej a doki és jóban is vagytok akkor sztem ingyen megcsinálja.

2010. szept. 28. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 hell-ikon ***** válasza:

Annyira nem ismerem a fajtát, hogy tudjam ez most általános-e ennél a fajtánál, vagy csak rosszul van megfogalmazva a kérdés, de...


Előfordul, hogy begyullad, a kutyának ez pedig igen kellemetlen, fenekét a földhöz dörgöli.

Kinyomni a benne lévő pangó folyadék miatt szükséges. Ellenkező esetben súlyosbodik a helyzet, ilyenkor már nem szimplán csak kellemetlen, hanem kimondottan fájdalmas is neki. Ekkor viszont már gyógyszeres kezelés szükséges.

2010. szept. 28. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 hell-ikon ***** válasza:

Basszus, elolvastam a kérdést!


Azt olvastam, hogy miért nyomják ki és nem azt, hogy mennyiért.


ELNÉZÉST!:D

2010. szept. 28. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!