Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ember az ilyen állat (aki...

Nemo kapitány (V.A.) kérdése:

Ember az ilyen állat (aki ilyet tesz)?

Figyelt kérdés

Egy nejlonzacskóba dugtak, majd gumikalapáccsal agyonvertek egy kutyát. (Két riadt kölyökkutya szeme láttára.)

[link]


2010. szept. 29. 09:42
 1/9 anonim ***** válasza:
80%
Nem, nem az, hanem egy beteg szörny. Keressük meg! Nyitottam egy másik kérdés nem sokkal előtted..
2010. szept. 29. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
87%
én az ilyenekre nem tudok mit mondani..Ezek egyszerűen nem emberek,és szerintem az ilyeneket el kéne zárni a normális emberektől.
2010. szept. 29. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
89%

Én is olvastam ma reggel...

Csak egyszer akadna a kezem közé a tettes...

Nő létemre belőlem biztos az állatot hozná.

2010. szept. 29. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
89%

Nem néztem meg a videót, de a leÍrás alapján ezeket nem lehet embereknek nevezni.

Én az ilyen embernek nem nevezhető lényeknek mindnek levágnám tőből mindkét kezét! És szerintem ez kÍméletes büntetés. Ugyanazt kell adni nekik, amit ők adtak annak a szerencsétlen kutyusnak!

2010. szept. 29. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
84%
Vele is ugyanezt kéne tenni,reméljük meglesz a tettes.
2010. szept. 29. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
87%
Aki állatokat öl, kínoz az előbb utóbb emberrel is megteszi ugyanezt. Nagyon sajnálom a kutyust és a közelben talált kölyköket is. Nagyobb hangsúlyt kellene fektetni ezeknek a bűncselekményeknek a felderítésére. Már csak a megelőzés miatt is.
2010. szept. 29. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
az ilyen embert esküszöm felakasztanám!
2010. szept. 29. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Áhh, nincs videó... szerencsére! (kismama vagyok, nem akarok ilyeneket nézni... olvasni is rossz, nem hogy látni...)

Nálunk egyszer egy utcagyerek a kutyáját megerőszakolta, testvérem hallotta meg a kutya vonyÍtását, lement, s elkapta a gyereket(14-15 lehetett), azt hiszem az a gyerek olyan verést még nem kapott senkitől... Bánja testvérem, hogy nem vágta le a hÍmvesszőjét...

Ugyancsak testvérem meglepett egy cicával, de amit akkor átélt... a cica nála volt egy kosárkába, amint észrevette, hogy 2 kölyök egy kiscicát kÍnoz a vonatsÍneknél. Levágták a lábait... Az egyik elsőt és az egyik hátsót levágták, tesóm elakarta kapni őket, de elszaladtak... Kereste tesóm a cica lábait, el akarta vinni az állatorvoshoz, hátha tud kezdeni vele valamit, megtartottuk volna szivesen azt is, de sajnos nem találta meg...(talán jobb is volt Így a cicának... tesóm átsegÍtette a túlvilágra :( )

21 éves volt akkor a bátyám, zokogva jött hazáig, de ne egy szerény lelket képzeljetek el, hanem egy deathmetalos, hosszú hajú, tetoválással teli emberkét... Szörnyű lehetett amit akkor látott... Belőle néznék ki, hogy ilyeneket csinál, pedig a legártatlanabbnak hitt lelkek olyanokra képesek...

Sajnos olyan gonosz világot élünk :(

2010. szept. 29. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 szabikaa válasza:
100%
én azt nem értem hogy miért jó az hogy kinyir egy kutyát? suliban dicsekszik vele ? jobb lessz a kedve? Az ien beteg ebmert szónélkül kinyirnám ha ez nem lenne törvénytelen ...
2010. szept. 29. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!