Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha egy ember vagy egy állat...

Ha egy ember vagy egy állat éhezik melyiket sajnáljátok jobban mert én az állatot?

Figyelt kérdés
ha egy embernek aki rászurul adunk pénzt alkoholra költi ,,de a gyerek éhezőket máshogy itélem meg azokat jobban sajnálom mint az állatokat,,
2010. márc. 9. 16:52
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
62%
ha gyerek akkor őt!ha felnött akkor az állatot inkább
2010. márc. 9. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim válasza:
42%

ha éhezik nem alkoholra fogja költeni aki alkoholra költi az nem éhezik.

miért sajnálsz jobban egy kutyát mint egy felnőtt éhezőt? és most miért az alkoholista csövesre gonolsz? gondolj arra az afrikaira akinek az éhező gyerekét sajnálod, lehet hogy az éhező anyja még jobban éhezik mert minden kaját oda a gyerekének.

nem értem hogy lehet egy éhező ÁLLATOT jobban sajnálni mint egy éhező EMBERT majd ha te éhezel és nem neked veszek kenyeret hanem a cuki kutyusodnak akkor írogassál ilyeneket.

2010. márc. 9. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
91%

Nem egyszer előfordult már, hogy aki koldult, attól megkérdeztük: éhes? Persze, felelte. Na, mondtuk erre, akkor jöjjön, elmegyünk egy kajáldába, és megebédeltetjük. Na, ez már nem kellett neki. Nem éhes volt, csak a pénzt akarta volna. :-(


Ugyanez egy kutyával nem fordul elő. Amikor a múltkor ott szimatolt egy egy íFornettis előtt, nem bírtam nézni. Bementem, vettem egy húsos hasét és odaadtam neki. Olyan boldog volt! :-)


Igaz, egy embernek több igénye lehet. Pl szüksége van ruhára, cipőre, szappanra és meleg vízre stb. De ha legalább őszinte lenne, mint egy kutya...


A gyerekeket sajnálom a legjobban, de nekik SOHA NEM ADOK. Nem akarok én is bűnrészes lenni abban, hogy ezeket a gyerekeket arra tanítom, hogy koldulásból, kunyerálásból megélhetnek, hogy ez nekik jár, ez a természetes, nem a munka, és aki nem ad, az hülye bunkó. Mellesleg aki ilyet lát, az azonnal hívhatná a rendőrséget, mert ez bűncselekmény (mármint a gyereket kiállítani koldulni).

2010. márc. 9. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Én az embert is és az állatot is!
2010. márc. 9. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
83%
aki piára költi éhezzen csak!
2010. márc. 9. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
50%
Ha egy éhező állat,és egy éhező felnőtt között kellene dönteni,természetes h nekem az állat. Ha egy éhező állat,és egy éhező gyerek(csecsemőtől-15 évesig) akkor is nekem természetes h állat!!! Mindenképpen állat! Nekem... ha én éheznék,és nem lenne otthonom,családom(stb) és adának kaját,biztos h keresnék kóbor állatokat(kutya,cica,galamb stb) és biztos h nekik adnám!
2010. márc. 9. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer mentem a mekibe, és megállított egy 20-25 év körüli gyerek. Mondta, hogy egyetemre jár, albérletet fizet, és éhes, nincs mit ennie. Mondtam neki, hogy OK kpsz egy sajtburgert(250ft) mondta, hogy az nem szereti, mondtam akkor amit akarsz. De, nem, neki a pénz kellene... Na nem kapott semmit. És még másokat is megállított. Meg jött egy gyerek, hogy fáj a foga, és adjak neki pénzt, hogy betudja venni a gyógyszert... Volt nálam egy üveg ásványv z, amibe bele se ittan, Mondtam, ebből ihat, de, nem neki nem kell... Na, ezekután, ha a csöves, is alkoholra költi... Én inkább 1000x egy állatnak adok enni, mint egy csöves drogos, cigis, piás, embernek. Mert egy állat nem akar kihasználni...
2010. márc. 9. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim válasza:
11%
Fogyatékos állatvédők dögölnétek mind éhen! Ne az utcai csövesekből induljatok már ki.
2010. márc. 9. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
68%
Akkor én is dögöljek meg? Tudod a nyugati világban egy házi kedvencre 2 szer több orvosi ellátás, és háromszor több anyagi juttatás jut, mint egy harmadik világbeli gyerekre. Ha felnőtt kéreget annak nem adok, de egy koldus gyereknek adok enni, mert az a felnőttek nem tudják elkölteni.
2010. márc. 9. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim válasza:
0%

Pont most mondtad ki itt vagy esetleg nyugaton úgy elvannak kényeztetve a házi állatok közben a világ többi részén millió meg millió ember (mert nem csak gyerek vannak) éhezik!!!

Valakinek miért lehet fontosabb egy állat mint egy ember? Ezt nem tudom megérteni...

2010. márc. 9. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!