Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a legjobb megoldás ilyenkor...

Mi a legjobb megoldás ilyenkor egy kutyával?

Figyelt kérdés

Tehát van egy 2 éves tacskónk.

Feleségem éppen elhagy a neveltlányunkkal együtt, ő nem tudja magával vinni, én viszont nem fogom tudni fentartani a házat egyedül, valószínűleg el kell adnom, de ha így lesz, akkor az országban sem akarok már maradni, munkám is olyan, hogy reggeltől estig nem vagyok otthon, szóval szegény kutyusnak nem a legjobb helye lesz nálam, hol lehet értelmesen új gazdit keresni egy 2 éves kutyusnak? Nyílván akárkinek nem adnám én sem oda, hiszen nagyon szeretem, biztosan a szívem fog megszakadni így is… de egyszerűen nem látok más módot.



2022. dec. 5. 20:38
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Egyetértek előzővel
2022. dec. 9. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
45%

Mi is kiköltöztünk külföldre és vittük magunkkal a németjuhászunkat. Kicsit nagyobb mint egy tacskó. Azelőtt kertes házban laktunk és baromi hamar alkalmazkodott az új körülményekhez. Ráadásul most dologzol ennyit, külföldön nem biztos, hogy ugyanilyen jellegű munkád lesz. Szóval ha nagyon akarod, meg tudod oldani.


Ha nem akarod, akkor felteszed a Facebookra és megnézel pár jelentkezőt.

2022. dec. 13. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Asztalos vagyok, külföldön is asztalos leszek, szóval ez nagyon nem tud változni.
2022. dec. 13. 11:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!