Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nemetjuhasznak elegendo napi...

Nemetjuhasznak elegendo napi 2 ora seta es 1 ora labdazas? Elegge lefarasztja? Persze tanitanam is mindenfele dologra.

Figyelt kérdés
Sajnos nincsudvaunk, de a barAtom hozott nekem egy teljesen fekete nemetjuhasz kiskutyat karacsonyra. Azt mondta, a szaporito ki akarta rakni a menhely ele, mert nem kellett senkinek, mert nem volt benne sarga.
2022. dec. 26. 12:19
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
49%

Ne könyvből tanítsd, a trükkök meg nem feltétlen lesznek elegek.

Keress fel egy kutyaiskolát, tanuljatok meg tanulni, legyen engedelmes, szófogadó az állat és majd aztán trükközgess...

2022. dec. 27. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
54%
10 es nem idegbeteg, de ha esik az eso es nedves a talaj, megorul es ket meteres arkokat es. Mar latszik a haz beton alapzata. Minden bokrot kiirt. Egyszeruen nem ertem mit keres vagy mit erez.
2022. dec. 27. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

#8 A kertben tartott kutyaval is kene foglalkozni, akkor nem porogne fel ennyire.

Jelentem, a pici jol van, mar teljesen szobatiszta, ha 4 orankent ki van hordva, vagy jelez, ha elobb kell neki. Tud parancsra ulni, fekudni, felallni es pacsit adni mindket kezzel. Porazon szepen setal, persze el-el terelodik a figyelme, de konnyen visszahozhato. Nagyon sokat bamul:D Varja, hogy mit mondok neki. Nagyon jatekos, olyan, mint a pompom meseiben gomboc artur a csokival, csak o labdaval, teniszlabda, gumilabda, zsinoros labda, barmilyen labda, az neki kell:D Imadom, o lett a mindenem<3

2023. jan. 22. 19:30
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

#12

A miénk akkor ásott gödröt, amikor vmitől nagyon feszült, ideges lett (de ezt csak idősebb korában kezdte el), pl fiatal korában nagyon szerette ha kifésüljük a szőrét (hosszú szőrű volt), de idősebb korában egy két perc után odébbállt, s ha mégis utánamentem, hogy na de most már a másik oldaladat is fejezzem be, akkor egyszer csak elszaladt s vmelyik sarokban vagy bokor aljában elkezdett eszeveszettül ásni... megértettük, hogy ő ebből többet nem kér.

Az esőt meg kifejezetten utálta, addig nyüszített vagy kaparta az ajtót, míg be nem engedtük. Pedig fiatalon pl a locsolócsőből jövő vízzel határozottan szeretett harcolni, élvezte a havat is, de az eső az mindig kiütötte a biztosítékot.

De persze ahány kutya annyiféle is lehet.

2023. jan. 22. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 NTBS ***** válasza:
48%
Elvben elég, de szerencsésebb lenne, ha kertes házban lakna.
2023. jan. 23. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
14#es, 12 es vagyok. Azofa mar asott 4 meterest is,ha nem vagyunk itthon. Nagyon keves idonk maradt ra, rengeteg munkat bevallaltunk es szabadidoben most tanulok vezetni, a maradekban haztartas ket gyerek van. Igy sajnos minuj csaladoglt keresunk neki, ahol vannak vele otthon mindig. :( Mi nek tudjuk megadni ami neki kell, rajottunk sajnos.
2023. jan. 23. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Nagyon dicséretes hogy ennyit foglalkozol vele.

De azért majd vidd suliba is mindenképp. Most még kiskölyök, még cuki, de hamarosan kamasz lesz, na az a legkönnyebb kutyával is kemény, ő pedig nem egy könnyű kutya. Illetve a szocializációjára is nagyon figyelj. Én már hordanám oviba is, de az is jó ha rendszeresen viszed más kutyák közé.

2023. jan. 23. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!