Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Német juhászkutyának jó ez a...

Német juhászkutyának jó ez a táp? Ki mivel eteti a nagytestű kutyáját?

Figyelt kérdés
[link]
2022. dec. 29. 13:00
 1/9 anonim ***** válasza:
84%

Idekerülése óta HappyDog tápokkal. [link]

Kb fél éve ezzel: [link] Nagyobb szemű rágcsa, szereti.


Ha semmire nem kényes, nem válogatós, és nem vet fel a pénz, akkor ár-érték arányban ez egy megbízható alternatíva. Szerintem, ha valamelyik kaját kipróbálnád, vegyél néhány kilót "kimérős" boltban, és ha a kutya is jónak találja, akkor rendelj csak nagyobb tételben, bármit veszel is.

2022. dec. 29. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
45%

A Happy Dog egy rakás hulladék, némi szárnyasfehérje után az összetevők között egyből búza, kukorica, több néven. Ebben gyakorlatilag alig van hús, ami ezért az áron elég pofátlan.


Kérdező, az enyém szintén a zooplusról rendelhető Markus-Mühle Black Angus hidegen sajtolt tápot kapta, szerintem ár-érték arányban az egyik legjobb táp a piacon jelenleg. Hasonló a Lukullus, szintén hidegen sajtolt. Normál száraz tápból ott a Wolf of Wilderness, ha pénztárcabarát de jobbfélét keresel akkor pedig Brit Premium. 1500-2000 forint körül mozog kilója ezeknek, nekem a személyes véleményem, hogy nem érdemes a tápon spórolni, az a kutya egészségének alapja. Egy németjuhásznál ez kifejezetten fontos.

Én személy szerint nem etetek olyan táppal, ami kizárólag csirkés, vagy van benne búza/kukorica.

2022. dec. 29. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
45%

Kerdezo, a concept for

Life helyett eszedbe ne jusson a happy dogot valasztani, egy nagy kalap szar.

2022. dec. 29. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
11%

Amstaff fott hus es fott zoldseg (heti 1x belsoseg) sparbol. Penz nem akadaly.

A kutya elott le is huzhatnam a tdkintelyem a wc-n,ha nem ilyen menu lenne.


Csirke pulyka mindig tabu. Olyat sose kap.

2022. dec. 30. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

#4 Ha nem adsz sose csirkét és pulykát, akkor milyen húsokat adsz és milyen zöldséget?

És miért főzöd meg a húst és a zöldséget?

Milyen és mennyi belsőség van heti 1x?

2023. jan. 20. 16:14
 6/9 anonim ***** válasza:
24%
Hát marhát kap valószínűleg vagy nyulat, bárányt, malacot. Gondolkozz kérdező!
2023. jan. 21. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
60%
Én a németjuhászomat Brit Care-rel etetem
2023. jan. 21. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
86%

Brit Care-rel etettem sokáig (felnőtt nj szuka), most N&D-t kap. Viszont amivel szemezek, az a Markus Mühle. Kértem is "kóstolót" a kollégámtól, aki most azzal etet.

Korábban próbálkoztam a főzéssel, de nincsenek meg a kellő körülményeim. Nekem jobb egy stabil, jó táp.

2023. jan. 22. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 NTBS ***** válasza:
100%
Anno mikor nagytestű volt, főztünk neki.
2023. jan. 22. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!