Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Gyomorcsavarodas lenne?

Gyomorcsavarodas lenne?

Figyelt kérdés
Sajnos apum nagyon tuletette a kutyat, eves utan rogton nagyon nagydarab lett. Azota eltelt 6 ora kb, nagyon furcsa a testtartasa, hatso labaival keresztbelep, nagyon furcsan ul. Setalas kozben inog, botladozik. Beagle.

#kutya #beagle #Gyomorcsavarodas
2022. dec. 30. 03:05
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
100%

illetve legalább akkor olyan kutyát válasszanak, amit kinn (is) lehet tartani...

Mondjuk, a kutyának nemcsak fizikai szükségletei vannak, hanem bizony lelki is. Nemcsak a hidegtől szenvednek kinn a kutyák télen, hanem attól is, hogy az idő 90%-ában el vannak zárva azoktól, akiket ők mindennél jobban szeretnek...

Jobbulást a kutyusnak!

2022. dec. 30. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
100%

Ki gondolta volna, hogy egy rovidszoru kutyanak hullik a szore, ugye? Es takaritani kell utana? Ti ezt komolyan nem tudtatok? 🤦‍♀️


Es igen, valoban nem kinti kutya, telen legalabbis. Nem ertem az embereket, tenyleg. Annyi szuper fajta van, akiket kint lehet tartani tokeletes biztonsaggal hidegben is, de nem, nektek ez nem, a rovidszoru kutyakat kell kinozni, mert miert ne.

Nem ertem, tenyleg.

Es tessek, itt az eredmenye a moslekkal valo etetesnek. A kutya nem diszno.

2022. dec. 30. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 A kérdező kommentje:

Voltunk orvosnal, hashajto szereket, es valamilyen injekciokat kapott. Remelhetoleg helyrejon.

A valaszaitokra reagalva: barcsak minden kutyanak csak nyegyed annyira lenne jo elete mint a mi kutyainknak. Kellemes unnepeket!

2022. dec. 30. 10:36
 14/28 anonim ***** válasza:
83%

Miért van az, hogy minden állatkínzó féreg azt szajkózza, hogy bárcsak minden kutyának olyan jó élete lenne, mint a saját elhanyagolt, széjjel cseszett szerencsétlen állatának? Persze tudom, tanulatlan paraszti család tanulatlan sarja, és az ész is, felelősség tudat is elfogy itt.


Bár csak egy kutyának se lenne olyan pocsék élete, mint a tiédnek! Ha csak ennyire megy az állattartás, inkább keress egy jobb normálisabb gazdát neki!

2022. dec. 30. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 A kérdező kommentje:
Akkor modositok. Barcsak, csak az orszag 10%-a lenne ilyen tanulatlan paraszt mint en.:) Tudom, nem kell tobb allatkinzo fereg mernok az orszagba.:) Sebaj, toltsd fel inkabb a boltokat, torold fel a padlot a hasznalhatatlan fos diplomaddal, te csodalatos, tanult, orvosszulok sarja.:)
2022. dec. 30. 15:38
 16/28 anonim ***** válasza:
77%

Ha nem tudjátok hogy kell egy kutyát rendesen tartani és hogy hogy kell etetni, bánni vele, könyörgöm, ne legyen kutyátok. A szerencsétlen állat nem kérte hogy hozzátok kerüljön, és sz@r élete legyen.

Aki egyet ért velem az 🙏, aki nem az nem. Nem is kérem. Viszont az ilyen felelőtlen emberek miatt vannak tele az állatmenhelyek. Ha nincs pénz fenntartani a kutyát akkor ne legyen kutya.


Kérlek szépen.😢

2022. dec. 30. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
50%
Jól van már a kutyusod? Ne törődj a sok "intelligens" kutyatartóval, megveszik a legdrágább tápot és ezzel le is van tudva a lelkiismeretük. Közben tizedannyit se foglalkoznak velük. Búék
2022. dec. 31. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 A kérdező kommentje:

17#. Koszi.

Kozben felmerult, hogy esetleg idegbecsipodes is okozhatja az egeszet, az orvos hivott vissza este, hogy egesz nap ezen gondolkodott mi lehet a problema ugyanis pontosan nem tudta o sem megallapitani. Kiirt izomlazito gyogyszert vagy valami ilyesmit, pontosan nem tudom.

Mentalisan teljesen rendben van a kutya, ugat, orul, mar szebben is lep, enyhen futkarozik, sikerult szekletet uriteni, tehat a gyomorcsavarodast ki lehet zarni.

Ugye, mennyire belehalt, ha egyszer "moslekot" kapott? Igazabol nem idegesitem magam, majd a meregdraga tapot megeszik a lelki nyomoronc allataitok. Buek.

2022. dec. 31. 09:20
 19/28 anonim ***** válasza:
16%
Te lelkiismeretes vagy, bizd rá magad.
2022. dec. 31. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 A kérdező kommentje:
Mindezek utan jobban lett. Par nappal ezelott nagyon rosszul lett, nem tudott labraallni. Utolag kiderult, hogy benulas miatt volt az egesz. Sajnos el kellett altatni.:(
2023. jan. 6. 18:22
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!