Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Gyomorcsavarodas lenne?

Gyomorcsavarodas lenne?

Figyelt kérdés
Sajnos apum nagyon tuletette a kutyat, eves utan rogton nagyon nagydarab lett. Azota eltelt 6 ora kb, nagyon furcsa a testtartasa, hatso labaival keresztbelep, nagyon furcsan ul. Setalas kozben inog, botladozik. Beagle.

#kutya #beagle #Gyomorcsavarodas
2022. dec. 30. 03:05
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
74%
Részvétem🖤
2023. jan. 7. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
82%

Gratulálok.

Sikerült kinyírnotok szerencsétlen kutyát.

2023. jan. 7. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
81%
Egyetértek utolsóval!
2023. jan. 7. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
76%

Részvétem:(

Mi volt a bénulás oka hogy így hirtelen rosszabbodott? Nem mondtak semmit?

2023. jan. 8. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 A kérdező kommentje:

A doki gyulladasra gyanakodott, hiszen infuzion olyan lorugas gyulladascsokkentot adott neki, hogy a gyulladascsokkento melle gyomor/belkimelo gyogyszert is belekevert, nehogy hanyjon szegeny kutyi.


Mivel masnapra nem lett jobb, igy kizartuk a velogyulladas okozta benulast. A doki felvazolta a 2 utat, tehat hogy vagy ct stb, tehat nagyon sok ideig tarto kivizsgalas + mutet. Mivel a kutyus se pisilni, se szekletet uriteni nem tudott, es gyakorlatilag csak szenvedett, igy nagy szivfajdalommal a masik utat valasztottuk. Szovszakito erzes, mintha egy darab esett volna ki belolunk.


Valoszinuleg "spontan" becsipodhetett valami ideg, vagy ilyesmi.


+kieg: Ismerosunk kutyajaval ugyanez tortent, aki egy puli volt. Na most oo.. hat o szerintem azert nem annyira fazott:) Es sokkal rosszabb minksegu etelt kapott. A tovabbiakban semelyik nagy megmondovak nem szeretnek vitat folytatni. Aki egyutterzeset fejezte ki azoknak koszonom.

2023. jan. 8. 14:04
 26/28 zebulon66 ***** válasza:
100%

Szia

Talán már megoldódott, tanuld meg ilyenkor jobb az állatorvost megkérdezni felhívni. A Beagle nagyon falánk halálra lehet etetni, az nem bantas ha nem kap annyit.

2023. jan. 17. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:

Szia, en csak azt szeretnem toled kerni, hogy legyszives, ne legyen tobbet kutyatok.

Ertem en, hogy "barcsak minden kutyanak ilyen rossz sorsa lenne", mert vannak kutyak sajnos, akik 1 meteres lancon, rendszeresen szetverve elik le az eletuket, de ettol a ti kozepesen sz@r kutyatartasotok nem lesz jobb, mert van lejjebb is.

2023. máj. 18. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 A kérdező kommentje:
Nalad nincs.
2023. máj. 19. 12:43
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!