Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Gyerekek mellé jó választás...

Gyerekek mellé jó választás egy tacskó?

Figyelt kérdés
2023. febr. 2. 08:55
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
34%

Jo, nyugi van. Most elegge nekem jottetek a “satan kutyaja miatt”, de szoveget ertelmezni nem tudtok sajnos.


Nagyon sokszor latom itt gyakorin, NEM ENNEL A KERDESNEL, hanem altalaban, hogy mennyire le vannak szolva a tacskok, meg hogy milyen nehez nevelni oket, mindent megragnak, felassak a kertet, rosszak, stb stb.

Ennyi az egesz.

A babakocsis peldat ertelmezni se tudom, szerintem ez azert nem igazan bevett szokas, epeszu ember nem csinal bohocot a kutyajabol es nem hagyja, hogy a gyerek nyuzza.

Max valami putriban, ahol semmilyen elet nem szamit.


Na, johet a lepontozas,csakazert is, nehogy egy pillanatra el kelljen gondolkozni azon, hogy masnak mas nezopontja is lehet a tieteken kivul🥰

Na puszi

2023. febr. 2. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
49%
Ez nem a tacskók hibája, hanem azon felelőtlen gazdiké, akik miatt a tacskóknak rossz híre lett. De ugyanilyen előítélet van más kutyákra is (bull típus, mentett, kistestű, nagytestű... stb.). Én erre azt mondom, nem a kutya tehet róla, ha a gazdi a hülye. A lényeg, hogy át kell gonddolni, milyen kutya passzol hozzánk, passzol-e az, amelyik tetszik, ha nem, van-e hozzánk passzolók között olyan, ami tetszik. Egy kutya 10-15... év, ha kölyökkortól számolunk, és nem teheted be egy dobozba, ha meguntad, mint egy plüssjátékot.
2023. febr. 2. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
47%
Sztem jó, főleg ha egy nyugodtabban veszünk.
2023. febr. 2. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
84%
Több tacskóm volt már és most is azok vannak. Volt amelyikük ki nem állhatta a gyerekeket, a mostaniak pedig imádják őket (persze nem a nyüsztetős korszakra gondolok), pedig mindegyik ugyanazt a nevelést kapta. Mint minden fajtánál, itt sem lehet általánosítani. Nagyban függ a kutya alaptermészetététől, egyéniségétől.
2023. febr. 3. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 NTBS ***** válasza:
78%
Szerintem igen.
2023. febr. 10. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim válasza:
80%
Nem jó ötlet.
2023. febr. 11. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
79%
Őszintén szólva akárhányszor megkérdezi valaki hogy milyen kutyát vegyen gyerek mellé? Xy kutyafajta jó gyerek mellé végül mindig kiderül egyik sem való gyerekek mellé és a kommentek között konkrétan háború tör ki. Az egyik azt mondja igen a másik azt hogy nem. És az emberek még mindig nem jönnek rá, hogy ez nem fajta kerdése hanem egyedé
2023. aug. 7. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!