Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szegedi kutyások? Vagytok itt?

Szegedi kutyások? Vagytok itt?

Figyelt kérdés
Van egy roszcsont beaglem meg egy kis keverékem mind2 jámbor, játszótársakat keresünk mivel ahol eddih játszottak ott nem tudnak már mert közterület felügyelők szóltak, hogy ott nem szabad.A beaglennek nagyon játékhiánya van.Vannak itt Szegediek akikkel találkozhatunk és a kutyáink együtt játszhatnak?:)
2010. okt. 4. 14:01
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Hát igen, erre gondoltam én is kedves kérdező!

A barátom pesti, sokat járunk oda a kutyimmal, és fényévekkel igényesebb és jobb kutyafuttatók, kutyás övezetek vannak kialakítva, mint itt.

2010. okt. 4. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

tudod hol a bika tó????


ott a töltés lábánál van egy nagy kutyás banda :)

2010. okt. 4. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Tudom mi az a kutyafuttató! Olyan hatalmas szabad tér, ahol a kutyák kedvükre futkározhatnak és nagyokat lehet velük sétálni, nem pedig egy párszáz négyzetméteres elkerített terület. A körbekerített kutyafuttató csak kényszermegoldás, ha van jobb lehetőség, akkor nem vinném olyan helyre a kutyámat. Egy szóval sem mondtam, hogy a MM-nál engedd szabadon a tiedet, én a töltést javasoltam, ott senki sem fogja elütni, és nem 50x50 méteres zsebkendőnyi terület. Az meg hogy BP-n mi van, hidegen hagy és nem is hiányzik. Az elkerített kutyafuttatót legfeljebb azoknak tudom elképzelni, akiktől túl távol esnek a nagy szabad területek, vagy akik lusták, esetelg nem bírnak 5-10 kilómétert sétálni a kutyával.
2010. okt. 5. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!