Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 14 éves német juhászkutyám...

14 éves német juhászkutyám képes még az ivarzasra?

Figyelt kérdés
Van egy egyéves szukam most tüzel először. Nem szeretném szaporítani. De mellette van az öreg kan. Nem hiszem, hogy képes lenne rá. Hatsó lábai az öregnek már amúgy sem az igaziak. De még szaladgál. Tavasszal ivartalaníttatom.
2023. febr. 3. 10:24
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
0%
Én úgy látom, hogy csak ez a kutya kategória ilyen gáz. Én kettő másikat szoktam még figyelni, azokban tök normális válaszok születnek, meg nem pontoznak le mindenféle ok nélkül mindenkit.
2023. febr. 3. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
7%

Akkor leellik és kész! De nagy katasztrófa, majmok...

Elajándékozod a kiskutyákat, ha elég nagyok lesznek. Ennyi! Mi a falloszért kell itt túl komplikálni meg háborogni...?

2023. febr. 3. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
8%
Én nem írok véleményt. Elég ha felpontoztok.
2023. febr. 3. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
26%
Egyébként képes 14 évesen is rá. Ugyanúgy az ember hímivarsejtjei is aktívak.
2023. febr. 3. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
29%

Élete végéig nemzőképes.

Vagy válaszd őket külön tüzelés alatt (ez azért nem a legbiztosabb, elég ha egy nappal később veszed észre, hogy tüzel a szuka) vagy ivartalanítsd a fiatalabbat.

2023. febr. 3. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:
1es valaszoló nem a fenekedből rángattak ki tisztelettel beszélj. Ha mentális problemáid vannak fordulj orvoshoz vagy szedj kedélyjavítót. Minden intézkedést meg fogok tenni annak érdekében, hogy ne legyen vemhes. Nem akarok szaporítani. Van elég a menhelyen. Többeiknek pedig köszi szépen
2023. febr. 3. 15:47
 17/24 anonim ***** válasza:
76%
12! Vegyél vissza az arcodból. Igenis baj, mert tele vannak a menhelyek. Nem te fogod az elkóborolt kutyákat összeszedni. szóval állítsd le magad!
2023. febr. 3. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
29%

Na igen, és az ilyen felelőtlen emberek miatt lesznek a házi almok, amiket a "nemkellnekem" hozzáállás miatt királynak az utcára.

És hogy mit értek felelőtlen ember alatt? Azt hogy nem képes ivartalanítani a szegény kutyáját. És sehogy nem jó!

Gondolom le leszek pontozva, de bocs, ez így van!

2023. febr. 4. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
56%
18, kiegészítenélek azzal, hogy aki kicsapja a kertbe, láncon tartja, éhezteti, ergo nem foglalkozik a kutyájával, az sem jó gazdi!
2023. febr. 4. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Igen, ezt kihagytam 19, köszi.
2023. febr. 4. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!