Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mikor mehetek újra közöségbe...

Mikor mehetek újra közöségbe a kutyámmal tüzelés után?

Figyelt kérdés

Életemben először van szuka kutyám, most tüzel először (és utoljára, ivartalanítva lesz) és nem vagyok benne biztos, hogy mikor vihetem újra kutyák közé anélkül, hogy "baleset" történne.

Olvastam, hogy 21 napig tüzelnek átlagosan, ő január 28-án kezdte (illetve akkor kezdett vérezni), szóval ha onnan számolom a 21 napot akkor pénteken vége kellene, hogy legyen. Járunk vasárnaponként kutyák közé, de értelem szerűen az elmúlt hetekben ezek a bulik kimaradtak. Lehet gond, ha most vasárnap már újra megyünk?



2023. febr. 15. 16:24
 1/4 anonim ***** válasza:
45%
Hogy jartok kutyak koze? Szabadon van a kutyad, vagy porazon? Szerintem ha porazon viszed, nem lehet gond, hisz ha 'baleset' is tortenne, a poraz vegehez egybol oda tudsz lepni. Szerintem el meg ne engedd, az en szukam ilyenkor nemigazan fogadott szot, szoval biztos ami biztos alapon en nem engedem ilyenkor el( ot sajnos eu okok miatt nem lehet ivartalanitani, veszelyes lenne.)
2023. febr. 15. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Kutyasuliba járunk, ott engedjük el őket, és egy órát szabadon bandázhatnak egy elkerített területen.
2023. febr. 15. 17:25
 3/4 anonim ***** válasza:
62%

Látni fogod, hogy már sem váladék, sem péra duzzanat nem látható általában.

Vannak 28 napos tüzelésű kutyák is.

Ha van ivaros kan a csoportban, előfordul, hogy még érzi a szukán a tüzelést és érdeklődik. De a szukák ilyenkor "rászólnak".

2023. febr. 15. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

4#

Köszi az értelmes választ (végre valaki) :D

Figyelni fogok rá úgyis, meg ha úgy látom hogy nem oké a helyzet inkább eljövünk, csak hajlamos vagyok túlaggódni a dolgokat.

2023. febr. 15. 21:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!