Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az normális, hogy a gazdi...

Az normális, hogy a gazdi előtt támad meg a kutya?

Figyelt kérdés
Egy haverommal tegnap mentünk boltba, és le tértünk egy utcába,mert ott ugyan is közelebb.ahogy haladtunk előre,láttunk egy autót ami megállt előttünk kb száz méterre,aztán hirtelen figyelmesek lettünk, egy husky fajta nagy méretű kutyára,ami rohant velünk szembe,a gazdi az autóból úgysem szált ki,látván hogy a kutya nagyon egressziven viselkedik. Nekünk kb az volt a reakciónk, hogy fel vettünk köveket és védtűk magunkat,ahogy csak tudtuk. Aztán nagy kesőre jelent meg gazdi felesége,aki leállította a kutyát. Nagyon para volt a helyzet, viszont amit nem értek hogyan vannak ennyire felelőtlen emberek. Nagy csoda megúsztuk

#Bocsánat a rossz kategóriáért #És a helyes írási hibákért is
2023. febr. 24. 09:20
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Most akkor megtámadott, vagy csak futott?
2023. febr. 24. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
81%
Hát a husky-ra épphogy nem jellemző az agresszió.
2023. febr. 24. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Pedig agresszív volt nagyon is,és megtámadott. Ha nincs az a pár kő biztosan nem ússzuk meg sérülések nélkül.
2023. febr. 24. 10:58
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha nagyon agresszívan támad akkor nem állítja meg pár kavics.

Valószínűleg csak neveletlen és fenyegetett, ez nem tűnik “támadásnak”.

2023. febr. 24. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Múltkor sétáltam a kutyáimmal a gáton. Nem szokott ott lenni senki, ezért el szoktam ott engedni őket. Már visszafelé jöttünk, mikor jött szembe egy csávó szintén két kutyával, az egyik pórázon volt, a másik szabadon. Gyorsan pórázra tettem az enyémeket és lehúzódtunk. Ahogy elmentünk egymás mellett, a csávó szabadon lévő kutyája neki akart rontani az enyémeknek, úgy kellett magam mögé húznom őket és támadásra készen kerülgetni a kutyáját. A csávó elment, 2x hívta a kutyáját, de a kutya meg se hallotta, a csávó meg lelépett, a kutyáját ott hagyta velünk. Lassa n elindultunj hazafelé, de a kutya folyamatosan jött utánunk, többször is arrébb kellett rúgnom, annyira ránk mászott és kicsit sem volt barátságos. Végül találtam egy nagy botot, felvettem, azzal hadonásztam, attól megtorpant és nem jött már utánunk. Gazdája addigra már rég nem volt sehol.
2023. febr. 24. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
16%
#5 máskor hordj magaddal legális fegyvereket
2023. febr. 24. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát, sok a felelőtlen gazdi sajnos
2023. febr. 24. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!