Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Segítséget kérnék a kutyám...

Dodu22 kérdése:

Segítséget kérnék a kutyám ugat mikor itthon hagyuk 5 6 órát mikor dolgozunk szóltak már a szomszédok hogyan szoktassam le ?

Figyelt kérdés
2023. márc. 5. 10:16
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Uu köszönöm hát mindig jól meg simogatjuk minden mikor elmegyunk akor
2023. márc. 5. 13:12
 12/14 anonim ***** válasza:
92%
Fokozatosan szoktatsd ahhoz,hogy egyedül van,tréner persze,ha megoldható vagy tényleg az ugatás gátló nyakörv.
2023. márc. 5. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
94%
Ahogy már írták, fokozatosan kell az egyedülléthez szoktatni, plusz ha segít, bekapcsolva hagyhattok neki mondjuk rádiót. Nekem rádiós ébresztőórám van, amit be tudok állítani, hogy magától kikapcsoljon max. 2 óra után (10 ezer Ft alatt lehet ilyet venni, nem egy nagy beruházás, van olcsóbb, drágább, csak a te igényeiden múlik), így nem teljes csendben marad egyedül a kutya, tévéken is van ilyen időzítő egyébként, az én régi LED tévémen 2 óra, de szálláson futottam már bele újabb nagy tévéknél, hogy ennél hosszabb kikapcsolás időzítőt is tudnak már. Mondjuk szerencsére nálunk ilyen szeparációs gond sose volt, meg amikor itthonról dolgozom, akkor is szoktam elvonulni bezárt szobába, ahova nem engedem be a kutyát, de olvastam máshol, hogy van, akinek ez segít, hogy tévét, rádiót bekapcsolva hagy. Érdemes tenni egy próbát, de ez nem helyettesíti a fokozatos egyedülléthez szoktatást, kiegészítőnek jó.
2023. márc. 6. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
10%
5. mé' van lepontozva?
2023. márc. 6. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!