Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Félek megválni egy kutyától?

Félek megválni egy kutyától?

Figyelt kérdés

Tegnap idekerült hozzánk egy kutyus. Valószínűleg van gazdája. Eléggé kicsi és egy picit sovány meg nagyon koszos. Hamarosan elkezdjük keresni a gazdáját, de én túlságosan megszerettem őt. Van egy saját kutyánk is, ő már sokkal idősebb, de nem tudok vele olyan kapcsolatot kialakítani mint a kicsivel. Rettegek attól hogy vissza kell majd adnunk. Ha vissza kell, mert még az sem biztos. De szerintem vissza kell.

17/L



2023. márc. 25. 15:32
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Ezt olvasd el: [link]
2023. márc. 27. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

Kétlem, hogy ugyanez fog megtörténni mint az előbb említett cikkben.

Fogunk chipet olvasni, persze. De egyelőre várunk 3 hetet, míg jelentkezik valaki érte. Ma már sokkal jobb volt a lelkiállapotom mint tegnap, de azért aggódom. Nagyon önző vagyok:/


Pszichológussal szerettem volna beszélni, de erre nincs lehetőségem ezen a helyen. Gondolkoztam, hogy felhívom majd a Kék Vonalat. De mostanában már jobban vagyok. Talán.

2023. márc. 27. 19:13
 13/19 anonim ***** válasza:
Ne várjatok a chip olvasással semennyit, menjetek el a lehető leghamarabb állatorvoshoz. Ezen az oldalon is olvastam olyat, hogy valakinek az ellopott kutyája az ország másik feléből került elő, akik ellopták, kitették valahol, mikor kiderült, hogy ivartalanítva van, gondolom, szaporítani vitték volna. Facebookon is pont nemrég volt egy olyan eset, hogy tavaly ellopott kutya mostanában került vissza az eredeti gazdájához, aki megvette a tolvajtól, meghirdette ingyen elvihetőnek, ahelyett, hogy chipet olvastatott volna, amikor az eredeti gazdája a kutyának jelentkezett a kutyáért, tőle már pénzt kért volna, abban a kutyában is volt chip.
2023. márc. 27. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
2023. márc. 27. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
2023. márc. 27. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
2023. márc. 27. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
2023. márc. 27. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:

Még kicsi a kutya, az is lehet hogy chip sincs benne. Magától jött ide és sovány volt, már ezelőtt is láttuk a környéken, úgyhogy nem a mi házunk volt az első útja.

Tegnap amikor söprögettem megijedt a seprűtől. Nem feltétlenül van minden esetben az, hogy szerető gazda keresi, hanem lehet ki lett dobva. Mert hát ennek is fennáll a lehetősége. Nem tudjuk hogy mi történt vele, szóval..

2023. márc. 27. 19:30
 19/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha felelőtlen embertől került utcára, akkor meg azért lenne jó chipet nézetni, mert ha van benne, akkor felelősségre lehet vonni, indítanak eljárást állatkínzás miatt, lehet, hogy szaporítótelepről lépett meg. Nem értem, miért vártok.
2023. márc. 27. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!