Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutya tüzeléskor mi várható?

Kutya tüzeléskor mi várható?

Figyelt kérdés
Természetesen utánaolvastam már, de személyes tapasztalatokra lennék kíváncsi. Kistestű kutyus, felnőttként fogadtuk örökbe. Voltak már kölykei úgy tudjuk. Az állatorvos egyelőre nem javasolja az ivartalanítást, majd csak ha kicsit megerősödik, mert jelenleg még nincs túl jó állapotban. Gondolom, hogy lassan elkezd majd tüzelni. Mire számíthatok és mire kell figyelnem? Benti kutyus, szóval kizárt, hogy felügyelet nélkül véletlenül találkozzon egy kannal.

2023. ápr. 5. 19:31
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
27%
Elég nagy füst, meg sűlthússzag.
2023. ápr. 5. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
81%
Nekem egy kutyám volt régebben, aki nem volt ivartalanítva. 10 év során sosem volt olyan látványos a tüzelése, mármint a vér szempontjából, illetve viselkedésileg sem volt másmilyen a kutyám. Szóval nem volt nyugtalan, se semmi ilyesmi, pont ugyanúgy viselkedett, mint amikor nem tüzelt. Próbáljátok az olyan helyeket kerülni, ahol sok a kutyás, mert na, sokan póráz nélkül elengedik a kutyájukat a parkokban, meg az ilyen helyeken. Amúgy lehet, hogy más kutyák emiatt is viselkednek vele úgy ahogy, pont ezért, inkább próbáljatok olyan helyen sétálni, ami nem kifejezetten kutyasétáltató hely. De amúgy nem hiszem, hogy bármire is figyelned kéne. Mármint nyilván arra, hogy kan kutya ne menjen a közelébe, de ezenkívül szerintem rendben van.
2023. ápr. 6. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 NTBS ***** válasza:
49%
2-3 hét és elmúlik.
2023. ápr. 6. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
49%
Lehet kapni tüzelőbugyit, ami felfogja a vércseppeket.
2023. ápr. 6. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!