Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Yorkiról tapasztalatok?...

Yorkiról tapasztalatok? Mennyit sétáltatod? Mivel eteted? Hogy viselkedik másik azonos/ellentétes nemű kutyákkal? Nagyobbakhoz odaengeded? Akiknek nem yorkija van, miket tapasztalt velük?

Figyelt kérdés
2023. ápr. 9. 22:45
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Szerintem nekik is van személyiségük, de ugyanúgy nevelni kell őket, mint más kutyát. Azt hozzáteszem, nagyon nehéz nem "babázni" velük, mert borzasztó cukik. Nálunk a házban van egy nagyon barátságos kölyök yorkie. Néha csak úgy üldögél az udvaron és les a nagy gomszemeivel. Olyan, mint egy plüss. :)
2023. ápr. 10. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Persze, hogy nehéz nem babázni velük :D ennivalóan cukik a gombszemeikkel és a gomborrocskájukkal. Néha én is megölelgetem az enyémet, kényezetem is. Amíg nagyobb kutyáim voltak, azokert is megtettem mindent. De! A pici kutya is kutya. Pont úgy kell nevelni, mint bármely más kutyát, különben "anya pici szeme fénye" úgy eluralkodik a családon, hogy aztán mérges kis pukkancs lesz és nagyon nehéz így együttélni vele. #4-es voltam.
2023. ápr. 10. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Igen. Ha valakinek csak a babázés megy velük, de nevelni nem képes, annak inkább bichon-t kéne maximum tartania, de még azt se igazából, csak legalább a bichont azért könnyebb nevelni, nem kell túl szigorúnak lenni vele.
2023. ápr. 10. 11:14
 14/14 anonim ***** válasza:

Biewer yorkim van, ivartalan, másfél éves.


Nagyon aktív, játékos, bújós, sok foglalkozást igényel. Ritkán ugat, mindenkivel barátságos (emberekkel, kutyákkal egyaránt). Ez nagyrészt nevelés kérdése, én jártam vele kutyaoviba, rendesen lett szocializálva, sok inger érte, így nem lett idegbajos.

2023. ápr. 10. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!