Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért van az, hogy hétvégén...

Miért van az, hogy hétvégén meg ünnepekkor reggel 4-5 órakor sose találkozunk egyetlen kutyással sem?

Figyelt kérdés
Én vagyok az egyetlen, aki nem csak olyankor kel korán a blökihez, amikor amúgy is korán kelne munka/suli miatt?
2023. ápr. 13. 18:02
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
92%
Köszönjük az önfényezést.
2023. ápr. 14. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
92%

Te most azért írtad ki ezt a kérdést, mert vállveregetést vársz, vagy mi? Szerintem meg az a nem normális, hogy nem alszol végig egy éjszakát. Leviszed a kutyát 10-kor, 4-kor meg már kelsz. Tehát nem alszol le egyben 8 órát soha. Bocsi, de ez meg rád nézve nagyon egészségtelen, még akkor is ha visszafekszel utána.

Szerintem semmi kínzás nicnsen abban, hogy a kutya alszik amig én is, aztán szépen leblattyogunk. Igen, van hogy 12 órán keresztül nem pisil, mert mondjuk 10-re hazaérünk este, és cak mánap 10 körü megyünk le. De a kutya mélyen alszik, míg fel nem ébredek. És még azután sem türelmetlenkedik. Sőt, nem is rohan a fűre pisilni ahogy leértünk. Szépen nyugiban szgalászik, míg nem talál valami lepisilni való szagot. Ő így szokta meg, és teljesen rendben van. A te kutyáddal valósíznű nem lehetne ezt megcsinálni, mert jól megszopattad magad, és hozzászoktattad a hajnali pisihez. De ha te ettől jobb gazdának értzed magad, akkor biztosan jól van így, hajrá. De másokat ne ítélj el azért, mert szeretnék kipihenni magukat.

2023. ápr. 14. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 A kérdező kommentje:

Hát biztos is,hogy jobb vagyok azoknál, akik magukat tartják szem előtt, nem a kutyájukat.

Nem vállveregetésért jöttem, de időről időre sem esik le kb senkinek, hogy azért jöttem, hogy megtudjam, miért vállalnak kutyát a felelőtlen emberek.

De hát a felelőtlen emberek sose látják be a hibáikat, azt hiszik attól jó gazdák, hogy kipihenhetik magukat.

2023. ápr. 14. 12:57
 24/28 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell ahhoz kínozni magad, hogy jó gazda légy. :) Kiegyensúlyozott életritumst kell kialakítani, ami a kutyának és a gazdának is jó. Nos, neked ez láthatóan nem sikerült, csak ítélkezel itt mások felett.
2023. ápr. 14. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
100%
25el egyetértek. Saját dolgoddal foglalkozz.
2023. ápr. 14. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
95%
Beszélhetnénk a felelősségről, de én nem veszem magamra a felelőtlen jelzőt, ahogy a többiek sem fogják. A többség kialakított egy életritmust, ami mindenkinek megfelel. A kutyáink simán végigalusszák az éjszakát gond nélkül. Ahogy már írtam is, az én kutyám mellettem alszik a saját fekhelyén és én szoktam felkelteni, hogy menjünk le pisilni, magától nem kelne fel. A gyerekeimet sem rángatom ki az ágyból 4 órakor, hogy wc-re ültessem őket sem munkanapokon, sem hétvégén.
2023. ápr. 14. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
2023. ápr. 14. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
100%
Juhász kutyám van akit ráadásul lakásban tartok, sokszor reggel 7-kor úgy kell kitessékelni őfelségét, hogy menjünk futni. Kölyökkorától kezdve sosem volt korán kelő típus.
2023. ápr. 15. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!