Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ivartalanítás kell, vagy van...

Ivartalanítás kell, vagy van rá más megoldás?

Figyelt kérdés
Van egy mopsz nőstény kutyám, nem a házban él, és az a problémám hogy a szomszéd tacskója naponta többször is megpróbál hozzáférkőzni. Volt már, hogy kimentem és "elküldtem onnan", azóta ha nyitom az ajtót lehajtott fejjel elkullog (nem nyúltam a kutyához mielőtt valaki félreértené). A kérdésem az lenne hogy meg lehetne e akadályozni a párzást ivartalanítás nélkül? Van erre valami megoldás? A házak között nincs kerítés, így a tacskó szabadon mászkál. Az én kutyám pedig meg van kötve egy hosszabb pórázzal. Akik nem a kérdésemre akarnak válaszolni kerüljenek.

2023. ápr. 14. 18:51
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
90%

Van fogamzásgátló injekció. De miért akarod ivarosan hagyni?

De ez nagyon durva amiket írsz, szerintem kamu. Mintha direkt fel akarnád baszni itt az embereket. :D

2023. ápr. 14. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim válasza:
96%
Egyáltalán te normális vagy?? Minek neked kutya, ha nem tudod normálisan tartani. Először is a mopsz eléggé igényes és beteges kutya, már az nem megfelelő hogy kint tartod na a másik meg hogy pórázon. Hát téged kéne jol ki kötni és meg az ilyeneknek van állatjuk. Ha nem tudod normálisan taratni inkább ajándékozd el, mert így csak szenved. Régóta vágyok egy mopszra de sajnos még nem tehetem meg hogy vegyek egyet, mert tudom mennyire pénz igényesek, hiszen sok mindenre oda kell figyelni náluk. De ez felfoghatatlan szegény mopsz,szégyen ez a mai világ. Szerintem meg csak azért vettél egyet mert népszerű kutya és csak fel akartál vágni, de egy kutyát azért veszünk, hogy az ember barátja legyen! Tartsd normálisan mert mások örülnének, ha lehetne egy ilyen kutyájuk.
2023. ápr. 14. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
100%
2-es, hagyd, szerintem ez tényleg kamu. Legalábbis szerintem senki nem annyira hülye, hogy kertben tartson egy mopszot megkőtve... El sem tudom képzelni.
2023. ápr. 14. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
96%
Mi a jó francért tartasz kint, megkötve egy mopszot??? Tilos kutyát megkötve tartani, a mopsz pedig benti kutya. Gratulálok. És nem, nem lehet másképpen megakádolyozni, ha tüzel, be fogja a tacskó fedezni...
2023. ápr. 14. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
95%
És az lesz benne az igazán jó, hogy a mopsz nem tud magától szülni, szóval vagyonokat hagysz majd az orvosnál. Nagyon okos vagy, tényleg... Mopsz q kertben kikötve.... Pfff....
2023. ápr. 14. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:
Igen, gondoltam hogy a póráza illetve a kint tartás miatt sok lesz a támadás. Egyébként nem kamu amiket írok. Ajándékba kaptam a kutyát nem akarok senkinek felvágni vele, nem is értem hogy ez honnan jön, eleinte ameddig nem volt ötletünk sem hogy fogjuk tartani a konyhában volt, és én nagyon szerettem volna, hogy a házban maradjon, mert úgy gondoltam, hogy az a legjobb neki, de mivel nem az én házam, így az lett eldöntve hogy nem lehet a házban. A pórázt nem úgy kell elképzelni ez esetben hogy egy vastag láncra van verve, ahol semmi helye mozogni és kínozzuk őt. Csináltunk neki egy fűtött helyet, télen is meleg van ott neki. Igaz hogy nem tud arra menni amerre csak szeretne, de az egész udvart be tudja járni, mivel nem fix ponton van a póráz, ezt most nem szeretném külön leírni, hogyan van megoldva. Minden nap több órát sétálunk póráz nélkül mert meg lett tanítva neki hogy figyeljen rám és követ engem, ha nem akkor egy szó és újra jön utánam. Boldog a helyén, sőt valószínűleg szereti is.Foglalkozok vele, figyelek rá, hogy van e valami problémája, esetleg betegsége. Ha lenne kerítés a házunk körül nem lenne pórázon, de inkább az udvar legyen az övé mint az út ahol az autók járnak (az előző kutyánknak is ez lett a veszte). Egyetlen olyan falusi embert ismerek ahol a kutyának bejárása van a házba, de ő is kint van este (mielőtt őt is támadná valaki leírom hogy hétvégente jönnek haza és ameddig városon vannak a kutya a lakásban van. Egy szóval a házban sem lenne sokkal jobb körülmény biztosítva neki mint kint. Minden meg van adva neki, hogy jól érezze magát. Szeretem a kutyámat, nem bírnám látni hogy szenved. Remélem látjátok hogy nem csak kiraktuk az udvarra és néha adunk neki enni-inni. Reméltem hogy részletes leírás nélkül sem lesz ezzel gond. Esetleg ha még valakinek gondja azzal amit nem fogalmaztam meg, írtam le, elmagyarázom...
2023. ápr. 14. 21:36
 7/30 A kérdező kommentje:
4. Válaszolónak pedig köszönöm, hogy a kérdésemre is válaszolt. Remélem így, hogy leírtam egy nagy részét a dolgoknak, másképp állnak majd hozzá az emberek.
2023. ápr. 14. 21:40
 8/30 A kérdező kommentje:
Illetve a többieknek is akik a kérdésre válaszoltak köszönöm
2023. ápr. 14. 21:42
 9/30 anonim ***** válasza:
100%

A mopsz benti kutya! Nem csak az alkata, szőrzete miatt, hanem mert minden alap igénye ezt diktálja! Azonnal keress neki egy normális gazdát! Olyat, aki nem megkötve, kihajítva tartja és aki nem hagyja, hogy befedezze bármilyen kan kutya!


Neked meg nem való kutya egyáltalán! Ennyire nulla felelősség tudattal, ilyen gerinctelenül, ilyen gusztustalan hozzáállással semmilyen életről nem vagy képes normálisan gondoskodni! Csókoltatom a szüleidet a szar nevelésükért...

2023. ápr. 14. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
92%
Ennyire nyilvánvaló hergelős kamu, és még ennek is bedőlnek…
2023. ápr. 15. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!