Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Most komolyan nem lehet már...

Most komolyan nem lehet már más baja egy kutyának mint hogy nem tudja ki a falkavezér?

Figyelt kérdés
Nekem semmi bajom a falkavezér dologgal, baromi fontos csak épp nem az egyetlen megoldás. Attól hogy a gazda a falkavezér még nem lesz automatikusan jó kutya, ez csak az alapja annak hogy sikeresen lehessen tanítani arra hogy mi nem rossz. De kezd idegesítő lenni hogy már nem lehet segítséget kérni sehol ugyanis a legtöbb ember véleménye addig terjed hogy nem te vagy a főnök és ezzel el van intézve. Én meg hiába mondom hogy de én vagyok és hiába viselkedek úgy otthon és teszem azt tartom be jan fennel vagy millan vagy akárki tanácsait és tudja már mindet kívülről a kutya, attól még nem múlik el az adott probléma, mert nem ez az oka...
2010. okt. 10. 19:19
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Az a bajom hogy a kutya nem fogja fel hogy akkor is jónak kell lenni ha nem vagyok ott. Ilyen egyszerű. Mindez pedig abból fakad kb, hogy eleinte kinti kutya volt bejárással + ha nem tudtam rá figyelni akkor biztos helyre raktam. Ettől a kutya gyönyörűen megtanulta hogy amikor együtt vagyunk semmi rosszat nem tesz, de azt sosem gyakoroltam vele hogy egyedül is jó legyen. Még ezzel sincs baj csak közbe benti kutya lett ott meg nem lehet olyan helyre zárni ahol nem lehet semmi rosszat tenni és nem is akarom mert az nálam nem igazi megoldás.
2010. okt. 11. 16:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!