Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miből van a jó (állandó)...

Miből van a jó (állandó) kutyanyakörv?

Figyelt kérdés

Egy Yorkim van és a nyakába szeretnék tenni egy állandó nyakörvet, ami könnyű, és nem zavarja.

Már kipróbáltam egy olyat ami fonalból volt,de abba beleakadt a foga amikor játszott (pedig nem volt laza) és még jó, hogy láttam és kitudtam szabadítani...

Várom a tapasztalataitokat, tanácsaitokat.

Köszönöm.


2010. okt. 11. 11:47
 1/8 anonim ***** válasza:
Kint lakik? Vagy minek neki állandó nyakörv? Benti kutyának tök felesleges sztem. Amúgy sima csatos textilnyakörv sztem.
2010. okt. 11. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Szia. Benti kutyus. Azért szeretém mert kaptam egy szivecskés medált és aranyosan nézne ki rajta, meg szerintem nagyon szépek ezek a nyakörvek, feldobják a külsőt... :) Köszi a választ.
2010. okt. 11. 13:30
 3/8 anonim ***** válasza:
66%
Otthon felesleges a nyakörv. Ha állandóan rajta van, kihullik alatta a szőr. Szép lesz.
2010. okt. 11. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
de nem nagy bőrnyakörvre kell gondolni ...írtam is h valami könnyű anyag.. és szerintem attól nem hullik ki..
2010. okt. 11. 13:39
 5/8 anonim ***** válasza:
68%
Dehogynem, még a rövidszőrú kutyámnak is megkopott, elszineződött a szőre mikor mindig rajta volt a nyakörv, ezért is veszem mostmár le minden séta után a pórázzal együtt.
2010. okt. 11. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
66%
Bolhanyakörvtől is kihullik. Hallgass a tapasztaltabbakra.Nem írunk ostobaságokat.
2010. okt. 11. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Jó de nem ez érdekel meg nem ez a kérdés! Akarok nyakörvet és kész.miből legyen az a kérdés!
2010. okt. 11. 15:58
 8/8 anonim ***** válasza:
Bőrből. Az legalább természetes anyag...
2010. okt. 11. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!