Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Öreg kutya nem szobatiszta...

Öreg kutya nem szobatiszta már, úszik tőle a lakás. Mit tehetünk?

Figyelt kérdés

Édesanyám kutyája, így nyilván nem fogjuk elvitetni innen... (ő ragaszkodik csak hozzá, más senki)

3 kilós, nagyon öreg már, és amikor itthon vagyunk akkor tudjuk csak kivinni az udvarra. Édesanyám akkor is van hogy visszahozza, nehogy "megfázzon, megfőjjön". Napi kb 3-4 pisit mindenképp takaríthatunk, kárpitos bútorból kezdve mindenhonnan. Bűz van, és undorító az egész. Ha a kutya rosszul lesz és megszédül akkor is elengedi a vizeletét, így teljesen kiszámíthatatlan hova és mikor kerül pisi.


Én már alig bírok meglenni itthon. :( Undorító az egész, nem maradt otthonos konfortérzetem. Anyám nem hajlandó változtatni semmin, annyira szereti a kutyát, mindenki más meg szenvedjen. Pelenka, esetleg? Vagy bármi megoldás?


2023. máj. 31. 16:30
1 2 3 4 5 6
 21/57 A kérdező kommentje:
#19 Most menjünk bele anyagi meg lakástulajdonosi dolgokba az igazsághoz? Vicces. Nem csak ő dönt itt, maradjunk ennyiben.
2023. máj. 31. 18:58
 22/57 anonim ***** válasza:
100%
Igazad van, felesleges vitatkozni rajta, mert az Ő lakása. Ez tény, ha tetszik, ha nem.
2023. máj. 31. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/57 anonim ***** válasza:
100%
Majd lesz szépen egy saját lakásod vagy albérleted, ahova különköltözöl és ott komfortosan érezheted magad. Anyád helyében előbb tennélek ki téged, mint a kutyát.
2023. máj. 31. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/57 anonim ***** válasza:
73%

Mindenki megmondja neked, hogy a kutya társállat, lakásba való, te mégis azt hiszed, hogy amikor szembemész az autópályán mindenki mással, te vagy a jó oldalon.

A lakás nem a tiéd, csend. Vegyél házat, menj albérletbe, vagy fogd be a szád és takaríts anyud társállata után.


Én is előbb tennélek ki téged. 9 hónapig terhes valaki, átszenvedi magát a szülésen, és akkor felnőve ez lesz belőle. Tragikus.

2023. máj. 31. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/57 A kérdező kommentje:

#23 Így akkor te aztán sokkal empatikusabb emelkedett lény lennél nálam. És persze különb. :D


Nem csak az ő lakása. Apámé is, aki szintén hülyét kap ettől. De látom ti jobban képben vagytok hirtelen.

2023. máj. 31. 19:07
 26/57 A kérdező kommentje:
#24 Akkor áruld már el, hogy az a 40 millió ember aki az udvaron tartja a kutyáját micsoda, antikrisztus? Attól még szeretheti. Ha csak lakásban lehet szeretni valakit, az nem szeretet.
2023. máj. 31. 19:08
 27/57 anonim ***** válasza:
73%

Az a 40 millió ember nem ért a kutyákhoz, általában random falukon jellemző. A kutya első háziasítási folyamatánál talált leletek 14-29000 évre mennek vissza, ez a lény arra lett evolválva, hogy az ember mellett legyen, éjszakánként bent a meleg barlangban.


Persze, a Géza meg a Móni ott tartja a kert végébe a szerencsétlen állatot, naponta egyszer látja a gazdáit, de az nem azt jelenti, hogy jó.

2023. máj. 31. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/57 A kérdező kommentje:

#27 Értelek, de mi bizonyítja hogy nem jó? Mármint pontosan?


Nem csak Géza és Móni... járkálj végig magyar városok utcáin, temérdek helyen kinti kutyákat látni. Külföldön szintúgy, nem urban legend, láttam. Nézzetek széjjel, mást nem tudok mondani

2023. máj. 31. 19:18
 29/57 anonim ***** válasza:
63%

Ha majd esetleg anyádat kell ápolnod, mit szólnál, ha a hazastársad azt mondaná, hogy miért nem viteted el valahová, ő nem tolerálja, neki úgyis csak egy random öregasszony, már csak gondot okoz?

Azt írod, öreg kutya. Nyilván anyukád évtizedeket töltött vele, teljesen érthető, hogy ragaszkodik hozzá és nem akarja kirakni amikor már öreg, beteg, és több gond van vele. Pláne ha eddig is benti kutya volt.

Orvosi tanácsnál, kutyapelenkánál jobb opció nincs. Te meg légy egy kicsit türelmesebb.

2023. máj. 31. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/57 A kérdező kommentje:

#29 Random öregasszony? Hát de nem az. Ne gyártsunk már olyan fikciót ami nincs. És írtam is, hogy az anyját szerintem senki se egy kutyaként kezeli. Semmi értelme fiktíven torzítgatni a helyzetet.


Nem töltött vele évtizedeket sem, átvette mástól. Mindenki hozzákölti a saját fantáziáját most? :D

2023. máj. 31. 19:31
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!