Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Stafforshier terrier kiskutyát...

Stafforshier terrier kiskutyát szeretnék. Mesélnétek?

Figyelt kérdés
roti szukám 4 éves..vele semmi gondom nemvolt a nevelésnél, pedig őrző védő kemény kutya..a gyerekeket imádja, más kutyákkal is eljátszik..hallgat rám , mindig szótfogad.Namost szeretnék mellé egy staffordshire-t( kant), hogy a dominancia harcokat elkerüljük.A roti ivartalanítva van , tehát a vétlen szaporulat is kizárva.Az a gondom , hogy mindenhol olvasni lehet a staffordról hogy harcikutya blabla..ezekkel nemértek egyet mert tudom , hogy neveléstől függ..van itt az utcánkba egy staffi..kedves barátságos mindenkivel..de amikor valamit kitartóóan figyel, az összes izmát befeszíti..ilyenkor annyira ijesztő...tudom hogy nem bántana, mégis tartok tőle olyankor..meghát alapból félelmetes a kinézete is..(főleg vágott füllel)Az lenne a kérdésem, hogy vehetek e staffit ha az utcánkban lévő ilyen kutyától tartok kicsit? vagy nekem nemvaló?:(vagy ha a sajátom lesz ahhoz majd máshogy állok hozzá és bátrabb leszek?nagyon szeretnék ilyen kutyust..a leggyönyörűbb az összes közül szerintem.
2010. okt. 11. 17:44
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
utolsó: soha nem dobnék ki egy kutyát sem , menhelyen dolgozok önkéntesként..előbb lőném tarkón azokat akik ilyet csinálnak..úgytervezem hogy többször eljárok ehhez a kutyushoz itt az utcába(ismerem a gazdiját) és akkor majd vele tapasztalatot szerzek, és csak akkor veszek kiskutyát ha készenállok rá. köszi a válaszokat!:)
2010. okt. 11. 21:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!