Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Olvastátok az októberi aKutya...

Olvastátok az októberi aKutya magazinban a kutyás gyerekek részt?

Figyelt kérdés

Aki olvasta, annak mi a véleménye Záhonyi Ábel Dorottyáról, hogy már 15 évesen saját kennele van, közbe még a szüleiknek is van egy másik.. furi mindenesetre sztem :P

De azért kérem a véleményeket!


2010. okt. 14. 16:35
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

szerintem ha rendesen vezeti a kennelt akkor az nagyon jó.

később még több tapasztalata lesz. és sokat fog tudni a fajtáról mint bárki más aki pl 30 évesen fog a tenyésztésbe.

2010. okt. 14. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
74%
Irigylem de nagyon.
2010. okt. 14. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Hát igen én is egy kicsit :D De azért szerintem a szülei besegítenek valamikor nem?
2010. okt. 14. 16:48
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy saját kennele van, nem azt jelenti, hogy valóban minden formában csak az övé, mint pl egy felnőttnek. Hiszen gyerekkorú még, nincs önálló élete.Gondolom, van már ennyi idősen elképzelése arról, merre felé akar haladni a tenyésztéssel, hiszen bele nőtt a kutyázásba. Így a saját tenyésztését megalapozza most.Szerintem a szülei még akkor is fogják segíteni, ha már felnőttként, saját lábra állva folytatja a tenyésztést.
2010. okt. 14. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Gyakorlatilag az anyatejjel együtt szívta magába a kutyák szeretetét és a kutyázást, szóval én azon csodálkoztam volna, ha más utat választ....
2010. okt. 14. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
15 évesen már nem kisgyerek, ha szívesen csinálja hadd csinálja!
2010. okt. 14. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
38%

Én nem olvastam, de 15 évesen kennel? Én nem engedtem volna neki. Lehet, hogy most még oké, jó dolog, de majd egy két év múlva rájön, hogy vannak barátnők, lehet buliba is járni, pasizni, hát naná, hogy a kutyák rovására. Én gyerekem lenne, megmondtam volna neki, hogy a már meglévőbe segítsen be, aztán később lehet sajátja.

Ez megint csak gazdag szülők-elkényeztetett gyerek példa.

Le lehet pontozni, de akkor is ellenzem.

2010. okt. 15. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
51%
Nem gazdag szülők-elkényeztett gyerek, hanem kutyabolod, tenyésztő szülők-kutyázó gyerek....
2010. okt. 15. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
64%
Az ő története volt a legkevésbé érdekes abban a cikkben szerintem. "Belenőtt a kutyázásba" - tény. Jó hogy elérhetett sok mindent, aminek a létezéséről sokan nem is tudnak.
2010. dec. 1. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!