Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Gyerekek mellé Boxert?

Gyerekek mellé Boxert?

Figyelt kérdés

2 kisgyeremek mellé egy kertesházba szeretnénk Boxert...

Kint is és bent is lenne a kutya.

-Kan vagy szuka? (A kerítés körbe 2 méter minden hol,szökés veszély nem áll fenn.)

-Cica-kutya barátság? Van 2 cicánk,(tudom szoktatás kérdése,de azért sajnálnám ha nem jönnének ki jól egymással).

-Kert kérdés? Füvezett az egész kert,de nem örülnék neki ha felásná(főleg a kicsi gyerek miatt),mennyire tapasztalható ez a boxernél?

Késő van,más most nem jut az eszembe..

Kérem csak olyanok írjanak akiknek Boxerük van vagy közeli ismerettségi körben van a kutya.


2011. jún. 30. 01:02
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:

Még egy kérdés:

-Mennyire ugatós ez a fajta?

2011. jún. 30. 01:35
 2/20 anonim ***** válasza:
1%

Monoron 2 éve boxerek ettek meg egy kisgyereket


szerintem még emlékszel rá, amikor a házaspár előadta a rendőrségnek, hogy a Margitszigeten voltak a gyerekkel és fél percre szem elől tévesztették, a sünök meg napokig keresték a Dunában erre-arra, X millió forintért, közben ami a gyerekből maradt, az otthon volt elásva


az egyik rokonunknál (közeli szomszéd is egyben) volt pár boxer, de amint megszületett az unokája, eladta őket, mert X időközönként lejártak hozzájuk látogatóba, az unoka néha ott is maradt pl. nyáron pár hétre, akár hónapra és mivel ért az öreg a boxerekhez, zokszó nélkül eladta, nem is kellett győzködni, felfogta ésszel, te sajnos még nem jársz itt, mert nagyon erősen gondolkozol azon az átkozott dögön. undorító egy kutya a boxer


miután kikutyáztad magad, akkor vállalj gyereket

2011. jún. 30. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Szia!Szerintem mint a legtöbb fajtánál,a boxernél is nevelés kérdése,hogy milyen kutya válik belőle.A gyerekeid lelki fejlődésének jót tesz ha kutya ,macska stb veszi körül.Nekünk is van gyerekünk és kutyánk is (igaz nem boxer,de nekem nagyon tetszenek :).Egy ismerősöm pl boxer fajtamentő,jelenleg 3 kutyája van,mindig van nála aktuális vendég aki gazdira vár.Szerintem ha kellő figyelmet és időt szántok a kutyára,nincs mitől tartanotok.Nem a rém hireket kell alapul venni,ki tudja ott milyen körülmények voltak,mitől vált olyanná a kutya amilyen lett.Egy német juhász( <---főleg,mivel sok a túltenyésztett,ideggyenge fajta) vagy chivava is nagyon veszélyes tud ám lenni,és pl egy pitbull is nagyon tüneményes lehet.(A főnökeimnek az van,hát mit mondjak?Ritka kedves egy jószág :))!!!Nagyon jól van szocializálva és meglátszik a törődés! )
2011. jún. 30. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
boxerkutya.atw.hu/
2011. jún. 30. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
www.kutya-tar.hu/fajtak/nemet-boxer
2011. jún. 30. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Egy ismerősöméknek örökbefogadott boxerük van! Ő egy tündér! Nevelés kérdése az egész. Csak a kinézete "ijesztő". De, ha már kutya, én a Berni pásztort ajánlom gyerekek mellé. Ásni meg szerintem, ha úgy van kedve, bármelyik kutya nekiáll.. :)
2011. jún. 30. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Kedves első! Te nagyon el vagy tévedve, ha azt hiszed, hogy a boxerek vérengző vadállatok! Az ilyen emberektől komolyan kész vagyok. Bármilyen fajtájú kutya megtámadhat egy embert, ez nem fajta, hanem nevelés kérdése. Az én boxerem imádja a gyerekeket, a felnőtteket, a cicákat, a kiskutyákat....MINDENKIT! A családban és baráti körben is van még pár boxer, és velük is ez a helyzet. Kétlem, hogy pont 20 olyan boxert ismernék, amelyik nem egy vérengző vadállat! Szerintem csak akkor írjál választ egy kérdésre, ha az adott kutyafajtát személyesen is ismered, nem csak mindenféle mendemondákból. Én sem okoskodok bele pl. egy Yorkis kérdésbe, mert fogalmam sincs, hogy ők igazából milyen temperamentumú, személyiségű kutyák.
2011. jún. 30. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

"mert nagyon erősen gondolkozol azon az átkozott dögön. undorító egy kutya a boxer "

Halvány lila fingod sincs a kutyákról, ha ilyeneket írsz. Nálad se lennék kutya...de még a gyereked se, ha neki is ilyeneket tanítasz. Minden kutya más és más...és minden egyes egyed más és más. Aki nem képes gondozni nevelni tanítani kutyát, az ne is tartson. Te is ezek közé tartozol.


Megfelelő nevelés, jó szocializáció, helyes kiképzés mellett miért ne lehetne gyerek mellett kutyát tartani???? Főleg boxert??? Ők híresek a gyerekek szeretetéről.

2011. jún. 30. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

"Monoron 2 éve boxerek ettek meg egy kisgyereket "

Szerintem a kutya nem eszik embert. Ilyen alapon ki se lépj az utcára. Nincs kedvem regényeket írni neked, hisz a csökött agyad úgysem fogja fel. Vannak ilyen emberek is...

2011. jún. 30. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__kutyak__1722767-velem..

http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__kutyak__1701773-boxer..

http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__kutyak__1683566-boxer..

ezekben a válaszokban több érv szól a boxer mellett, mint ellene. szerintem tökéletes kutya lenne gyerekek mellé, persze tudnia kell hogy nem ő a főnök. nevelni is kell ;)

2011. jún. 30. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!