Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lakásba melyik fajtát ajánlaná...

Lakásba melyik fajtát ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Valami olyan édes kutyát szeretnék, ami nem hullajtja a szőrét, mert allergiás vagyok. Sajnos az előző kutyámat el kellett ajándékoznom, mert nem jöhetett velem a panelba és most szeretnék egy apróságot. Mit ajánlotok? Nektek milyen pöppet van?
2010. okt. 16. 13:40
1 2 3
 21/22 capsread ***** válasza:

Mint már említettem én anno egy majd' 80 kilós német juhász keverékkel osztottam meg a lakásomat, és szerintem az, hogy valaki a nagy kutyáját lakásban tartja, az nem baj, mivel én is ezt tettem. Azt meg, amit a %-okkal írtam, viccnek szántam, csak lemaradt a ":D".

És a kutyák egy idő után alkalmazkodnak a nekik járó mozgáshoz. Tehát ha nagy kutyád van kis helyen, és még csak nem is mozogtok eleget, akkor is hozzászokik a neki járó mozgásmennyiséghez, és egy idő után (fél-egy év) nem lesz gond, hogy nem tudott eleget mozogni.

2010. okt. 20. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
az uszkár, az orosz- Sealyham- Lucas terrierek, a bichon frise nem vedlik, a kopaszkutyák esetében meg szőrről sem beszélhetünk. de biztos, hogy neked való kutya?
2011. júl. 24. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!