Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek melyikek a szebbek...

Szerintetek melyikek a szebbek? A show típusú, vagy a munka típusú angol cocker spánielek?

Figyelt kérdés
Nekem valahogy a munka típus jobban bejön. Nekem egy fajtajellegű angol cockerem van (tk nélküli). Eddig mindenki azt mondta, hogy szerintük inkább munka típusú, a show kutyák feje más.
2010. okt. 17. 14:21
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de én benne nem látok semmi munkatípust...
2010. okt. 17. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 A kérdező kommentje:
Mert showt igen? Te ne haragudj de inkább munka!
2010. okt. 17. 17:35
 13/28 anonim ***** válasza:

Ő egy Magyarországon élő munkatípusú cocker spániel:

[link]


Hasonlítsd össze őket... túl sok hasonlóságot nem látok.

2010. okt. 17. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 A kérdező kommentje:
akkor nézd meg őt: [link] ő is working type cocker és hasonlít az enyémre...
2010. okt. 17. 18:12
 15/28 anonim ***** válasza:

Túl sok nem látszik belőle..... Viszont az oldalon lévő többi spániel nekem még mindig nem olyan mint a tiéd. Nem bántásból, de én se mondom a labradoromra, h munka típusú - pedig mondhatnám - mert nem az.

[link]


De ha ettől vagy boldog, akkor Neked munka típusú cocker spánieled van. :o)

2010. okt. 17. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 A kérdező kommentje:
hát figyelj, végülis tök mindegy, nem szánom se kiállításra se vadászatra. Amúgy nagyon szép kutyád van :)
2010. okt. 17. 18:33
 17/28 anonim ***** válasza:
Köszönjük! Az ő érdeme h ilyen szép :o) én csak a gazdája vagyok...
2010. okt. 17. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:

Tényleg semmi köze a kutyusodnak a working cockerekhez, de ettől még aranyos. Főleg mivel jelenleg Mo-n két munkacocker van (tudtommal)

A workingek kisebbek, vékonyabbak mint a show cockerek (mint minden más fajtában jellemző ez) és perzse sokkal sokkal gyorsabbak és gyorsabban felfogják a dolgokat.

Én kedvenc working cockerem ő: [link]

2010. okt. 17. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 A kérdező kommentje:
Édes. :) Amúgy hárman vannak, legalábbis a field trial cockerek közt :)
2010. okt. 17. 21:18
 20/28 anonim ***** válasza:
Észrevettem, hogy mostanában egyre több nem túl típusos küllemű kutyára ráfogják, hogy munka típus, pedig köze nincs hozzá. Nem akarlak elkeseríteni, de így van ez a te spánieleddel is.
2010. okt. 17. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!