Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Németjuhászt lehet lakásban...

Németjuhászt lehet lakásban tartani?

Figyelt kérdés

Részmunkaidős munka mellet (heti 32 óra) heti 2 nap iroda, a többi otthoni munka vagy szabadidő.

A szabadidőmben szeretek kint sétálni/biciklizni. Jönne velem a kutya.


Az irodába nem tudom egyelőre behozhatom-e. Megpróbálnám azt is elintézni.



2023. szept. 26. 00:19
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
76%
Lehet német juhászt tartani lakásban. Az előző német juhászunkat belvárosi lakásban tartottuk. Most is német juhászunk van, és bár most már van kertünk, a nap nagy részét velünk tölti bent a házban. Éjjel is bent alszik. A családdal együtt érzi jól magát, ott szeret lenni, ahol mi vagyunk. Nyugodtan tarthatod lakásban.
2023. szept. 27. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
75%

"Az irodába nem tudom egyelőre behozhatom-e. Megpróbálnám azt is elintézni"

"Élmény" lesz egy alapvetően munkakutyának 6-8 órát egy íróasztal alatt kuksolni...

Mondjuk én lakásban sem tartanék német juhászt. Persze, napi több órás rendszeres fizikai és szellemi fárasztás mellett esetleg, hogy szinte csak aludni jár haza. De az emberek úgy 90%-a szerintem ezt nem tudja biztosítani...

2023. szept. 29. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
90%

Még mindig jobb lesz neki egy íróasztal alatt a gazdája lábánál, mint láncon vagy egy kennelbe zárva a kertben. Mert sokan meg úgy tartják.

Én is bevittem a kutyámat annak idején a munkahelyemre. Időnként a munkaidő alatt is kimentem vele a parkba, és sétáltunk egy kicsit, aztán ment vissza az íróasztal alá. És boldog volt, mert velem lehetett.

2023. szept. 29. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
64%
#23 Meg gondolom az irodában is mindenki boldog volt, hogy behordod a kutyádat, leszarva, hogy bárki allergiás lehet, vagy félhet a kutyáktól, vagy szimplán zavarja.
2023. szept. 29. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
85%
Nekem pl. saját irodám volt, úgy volt ott a kutya. Honnan tudod, hogy a kérdező huszadmagával dolgozik egy irodában? Olyan károgók vagytok itt némelyek!
2023. okt. 1. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
87%
Ha egy munkahely kutyabarát, akkor oda be lehet vinni kutyát. Aki allergiás, az dolgozhat olyan helyen is, ami nem kutyabarát, egyelőre ebből van több.
2023. okt. 1. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!