Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Falun miért nem figyelnek oda...

Falun miért nem figyelnek oda normálisan a kutyákra?

Figyelt kérdés
Sokhelyen kiszöknek,nem kapnak rendes tápot, se törődést se sétát se játékot... :( Miért van ez így? Ja, hoogy az ivartalanításról már ne is beszéljek! Szerintetek fognak ezen az állatvédők vagy a kormány változtatni?
2010. okt. 18. 11:10
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

Előző vagyok, kicsit elírtam:

*"Láncon kutyánk sosem volt"

2010. okt. 18. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
37%
vidéken vagyis falukban nem számit a kutya!a kutya náluk csak kutya és nem tisztelik,nem családtagként kezelik,hé mit is beszélek a családban is baltával mennek egymásnak ha össze vesznek valamin,a másik fele meg az hogy nem ivartalanitják öket mert nekik drága mivel pénz éhesek a kutyát ha van fajtatiszta vagy ha a fajtatiszta kutya párzik egy keverékkel akkor azt is el adják az nekik nyolc hogy 100 ft ot kapnak vagy semm de akkor is pénz nekik még hogy 10-20 ezerért tápt vegyenek?!jó nekik a poshat koszt is naezt mondják ha meg jön a állat orvos ferl akasztják a kutyákat,macskákat,agyon ütik szb na ilyenek a falusiak és nincs kivétel vagy ha van is nagyon ritka
2010. okt. 19. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
24%

18:18

ha nincs magyar billentyűzeted,akkor ékezetet se tudnál írni!

2010. okt. 19. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
47%

off:

10.14. - Nem a 18.18 vagyok, de nekem sincs magyar billentyűzetem, és ha kérdeésed van (pl. hogy akkor miért tutál ékezetet írni), szívesen megválaszolom.

2010. okt. 19. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
26%
képzeld, lehet angol billentyűzeten is magyar ékezetekkel írni, csak nehezebb, mert a vesszők, zárójelek, idézőjel stb helyén vannak az ékezetes betűk. Ha vamait nem tudsz, inkább hallgass :)
2010. okt. 19. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 xnorkax ***** válasza:

Kedves válaszolók!

Nem kéne általánosítani a falusiakat. Én is az vagyok és kikérem magamnak, hogy minden falusi büdösparaszt, az állatokat nem tiszteli stb. Imádom az állatokat, ki is lógok a sorból amiatt, hogy napi rendszerességgel viszem sétálni a kutyámat. Persze, itt is vannak rossz emberek, de ugyanúgy a városokban is vannak. Szóval ne általánosítsunk :D

A kérdésre válaszolva:

Legfőképp az öregeknek ez a szokása és nem lehet vele mit csinálni =// Én minden kutyát végigsimogatok, amerre megyek, néha meg is szólnak érte.

2010. okt. 22. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!