Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kölyökkutyát hogy nevelsz...

Kölyökkutyát hogy nevelsz szobatisztaságra?

Figyelt kérdés

2023. okt. 3. 18:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Általában játék, alvás, evés után végzik a dolgukat tehát ezek után irány rögtön ki, és óriási ováció ha sikerül. Egyébként 2 óránként kiviszed. Igen, éjjel is.
2023. okt. 3. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy az első mondja. 2 óránként hordtam ki, amíg pici volt és még nem tudott jelezni.
2023. okt. 3. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha bent végezte, leszidtam, nem bántottam, de meg kellett tanulnia, hogy ez nem helyes. Ha kint végezte, megdicsértem, kapott jutifalatot. Pár hét után lett szobatiszta, de sajnos balesetek még így 2 éves korában is előfordulnak, mert érzékeny gyomra van.
2023. okt. 3. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%
Felnott kutyat vegyel,egy het alstt lesz szobstiszta,ha nem vsgy idegbeteg
2023. okt. 3. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
81%
Egy-másfél éves kutyát fogadj örökbe, amelyik a menhelyen már szobatiszta lett, tud pórázon járni és érti a vezényszavakat. Vannak ilyen menhelyek, ahol kutyaiskola is működik, ezek a kutyák egy-két hónappal az örökbefogadás után már beilleszkednek a családba.
2023. okt. 3. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Hogy lesz menhelyen egy kutya szobatiszta, ha jo esetben is max napi 1 ora jut ra, hogy kiengedjek a kennelbol rohangalni?

Mar akit, ugye, vannak olyan kutyak, akiket nem lehet a tobbiekkel osszeengedni. Ezen kivul setalni is meg ritkabban jutnak el.


Oszinten erdekelne, nekem ez kicsit lehetetlennek tunik. Ha ideiglenes befogadonal van, az mas. De menhelyen?

2023. okt. 4. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Van ilyen menhely, de luxusnak nevezhető, mert nem ketrecekbe vannak bezsúfolva a kutyák, tágas helyük van, éjszakára felmennek az emeletre. Azonkívül van önkéntes szolgálat 15-20 sétáltatóval, akik mindennap kiviszik a telepről a kutyákat, megtanítják buszon és villamoson utazni stb., valamint kutyaiskolába is járnak. Jólnevelt és kész kutyát kapsz, ha fizetsz érte, 10-20 ezer forintot, de nem kötelező. És ezek a kutyák ápoltak, chippesek és ivartalanitottak, pórázra betanitottak. Nem úgy, mint egyes menhelyek, ahol kiválasztasz egy elhanyagolt kutyát, ráteszik a pórázt, semmit nem mondanak, csak vidd minél előbb, eggyel kevesebb. A szűk ketrecből kiszabadult, aztán meg is szökik új gazdáitól.
2023. okt. 4. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Es hol van ilyen menhely?
2023. okt. 4. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Hol lenne, ha nem Budapesten? Rokonokkal voltam ott, egy kutyát akartak, de nem úgy megy, hogy csak vigye, egy hétig oda kell járni barátkozni vele. Mondtam is, ez olyan, mintha Angliában lenne. Nálunk olyan menhely van, hogy szűk ketrecbe vannak, vizet kapnak, de pl. nyers csontot adtak egy kis négy hónapos kutyának, aki a tejfogaival nem is tudta megenni. Éhes volt és sírt.
2023. okt. 4. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
2023. okt. 4. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!