Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lehet használni fáskamrát...

Lehet használni fáskamrát vagy sufnit kutyaól helyett?

Figyelt kérdés
Lehet ott tartani kutyát az ól helyett? Úgy gondolom, hogy ott tágasabb lenne Fifinek. Ráadásul mindkettő nyitott (nincs ajtaja), így kedve szerint ki-be járhat. Bernáthegyiről van szó.

2023. okt. 14. 07:04
 1/10 anonim ***** válasza:
29%
Haha. Nagyon humoros
2023. okt. 14. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
98%

A kutyaól lényege, hogy a kutya méretének megfelelően elférjen benne, de ne legyen jóval nagyobb, mert a testhőjével tudja befűteni. Fontos, hogy szigetelve is legyen, nem elég vékony deszka.

A bernáthegyi bírja a hideget, de ez nem azt jelenti, hogy nem kell neki jó hely.

A kamrán belül nem árt, ha csinálsz neki egy kuckót.

2023. okt. 14. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
92%

Nálunk is a sufniban van a kutya

Van ki/be járása ajtóval és ott a kazán ha fázik bemegy ha nem akkor nem

2023. okt. 14. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
33%
Kínzás
2023. okt. 14. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
37%
A humor kategória lejjebb van
2023. okt. 14. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

A bernáthegyi sem egy szikkat “satnya”kutyafajta.. nekem a sárhegyim kimondottan nemszeretett bentlenni..volt házikója minden jóval aztán 1000x volt

Hogy a szakadó esőben kint fekszik a kuty… vagy hóban

Bent a házába de naagyon ritkán

2023. okt. 14. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen jó a sufni, fáskamra. Nekem mondjuk vannak házak a komondoroknak, de nem nagyon használják, sokkal szívesebben fekszenek odakint. Manapság még csak komoly telek, hidegek sincsenek, de még amikor voltak, akkor is kint feküdtek a hóban.
2023. okt. 14. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az első kutyám egy puli keverék volt. Szuper , bélelt házat csináltunk neki. Erre , mindig kint aludt. A havon meg pláne.
2023. okt. 14. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem nem jó a sufni. A kutyaháznak nem csak időjárás elleni védelem a funkciója, hanem az is, hogy a kutyának legyen egy kukcója, ahová elvackolhatja magát. Ezért ásnak pl. a farkasok vermet maguknak. Nem mondom, hogy ezt minden kutya igényli, mert pl. az én német juhászom se megy be a kutyaházba, mert inkább bent van velünk, de pl. szeret magának vermet ásni a kertben.
2023. okt. 16. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Senior Séf ***** válasza:
5 éves kan németjucim csak szélviharban húzódik be a házába. Inkább kint fekszik esőben-hóban is a kapu mellett.
2023. okt. 19. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!