Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hol lehetne reklámozni egy...

Hol lehetne reklámozni egy menhelyet?

Figyelt kérdés

Egy olyan menhelyről lenne szó, ahol rengeteg gyönyörű kutyus van( jelenleg kb 400), köztük sok kistestű és több kölyök, vannak egészen picikék is.

Remélem, nem törlik a kérdésem, semmilyen hasznom nem származik belőle, csak látom, hogy sokan írják itt, hogy hoznának menhelyről, de csak nagytestű, idősebb kutyák vannak.

Természetesen ivartalanítva, féreghajta, oltásokkal lehet őket elvinni. Jó lenne minél több embert összeszedni.

Le lehet itt írni, hogy hol van, vagy az reklámnak szamít?

Ha itt nem lehet, akkor hol hirdethetném, reklámozhatnám kicsit?


2010. okt. 19. 00:47
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Simán leirhatod ide szerintem.Láttam már olyat hogy leirtak egy weboldalt és nem törölték.A hirdetéshez nem kell weboldal...csak a menhelynek kéne(ha még nincs persze)Egyszerüen ha hirdetni akarsz több oldalra is rakd fel a menhely címét.
2010. okt. 23. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Előző vagyok.Am én is nagyon sajnálom szegény kutyukat,pedig szerintem ők is vannak olyanok mint a yorki.Akit így-meg úgy babusgatnak.(jó én is birok a yorkikat de,lehetne keverékük is az embereknek nem csak a divatkutyák")
2010. okt. 23. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Ird le a nevét és címét, fel tudjuk rakni több forgalmas kutyás fórumba.

Pontos cím, telefonszám, email cím, weboldal, stb.

2010. okt. 23. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
2010. okt. 23. 20:54
 15/16 anonim ***** válasza:

1-2 év múlva új házba költözünk ahol lenne hely egy kutyusnak.Már most nézegetek fajtákat és menhelyeket.Budapesten lakunk és így kicsit messze van ez a menhely, de ha lenn az oldal frissítve és ott találnék egy édes kutyát elmennék oda is ért.Valószínübb h menhelyi kutya lesz.

Szóval FRISSÍTÉS!!! Akkor sokkal egyszerűbb lenne reklámozni. Én is szívesen segítenék felrakni több oldalra mert nagyon sajnálom őket.Lehet h onnan fogadok örökbe majd 1 csöpséget!

2010. okt. 23. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:

Közösségi oldalakon tedd ki üzenőfalakra, továbba fórumokra, tedd közzé, hogy adják tovább az infot.

És hozz létre blogoldalt, hemzseg a NET az ingyen használhatóakkal, tedd tele képekkel, írj a kutyákról, csinálj egy izléses oldalt a menhelynek, azokat az ember már csak érdekességképpen is megnézi, legalább is magamból kiindulva.

Nyomtass szórólapokat, és a lakókörzetedben plakátold ki, kérdezzd meg a boltosoktól, hogy hagyhatsz-e ott, rakhatsz-e ki lapot. (Álltalában megengedik.) Nem kell csicsásnak lennie, fekete-fehér simán jó, csak nagybetűs legyen, arra jobban harapnak az emberek, előbb megnézik.

2010. okt. 23. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!