Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyánk elvesztését hogy...

A kutyánk elvesztését hogy lehet könnyebben feldolgozni?

Figyelt kérdés
A mienk németjuhász ordas fiatalon 5 évesen ma távozott el tőlünk. Többször epilepszia szerű rohamok jöttek rá az állatorvos szerint, tehát rángatózott habzott a szája. Nem ismert fel minket, félt tőlünk. Semmi kedvem nincs semmihez.
2023. okt. 23. 14:52
 1/5 anonim ***** válasza:
95%
Az ido segit, semmi mas.
2023. okt. 23. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen.
2023. okt. 23. 15:09
 3/5 anonim ***** válasza:

Részvétem. Az idő talán. Bár nekem a 17 éve távozott nématjuhászom is olyan, mintha tavaly még "morogtunk" volna egymásra a kajástányérnál. Ez volt a beidegződése, senkit soha sem bántott, de ha ránéztem akár az üres tányérjára és rámordultam, akkor visszamorgott.


Azóta mér a következő is elment, bár ő már nem az enyém volt, hanem a szülőké, én meg addigra elköltöztem.

2023. okt. 23. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen.
2023. okt. 23. 15:19
 5/5 anonim ***** válasza:
93%
A mienket el kellett altatni, hogy ne szenvedjen.(Áttétes rák miatt) Végig ott voltunk vele, fogtuk a mancsát. Másfél éve. Még ma is könnybe lábad a szemem, ha Rá gondolok. Nekem Ő volt "A KUTYA", családtag, nagyon szerettük.
2023. okt. 23. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!