Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A te kutyád tud/szokott...

A te kutyád tud/szokott segíteni a ház körül?

Figyelt kérdés

Mit, mennyire hasznos?

Az enyém nem egy vakvezető kutya, de tök jó, mikor viszek ki valamit, és tele a kezem, és nem tudom kinyitni az ajtót, akkor Ő kinyitja.


2010. okt. 20. 18:54
1 2 3
 1/27 anonim válasza:
xD...már bocsi de ez vicces :) ink. aranyos :D az én kutyám annyiban szokott segiteni amikor fürdetem akkor összefröcsköl .... :D
2010. okt. 20. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
90%

Nekem rottweilerem van és fát szokott hordani.

Tök aranyos. :)

2010. okt. 20. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
szokott felvenni a szájába dolgokat. Múltkor a tüzelőt hordtam be a garázsba és ő segített :D
2010. okt. 20. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
89%
Nekem macskám van. Próbáltam villanyszerelésre tanítani, de nem ment.
2010. okt. 20. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%

Na ezen röhögtem két percig. Naná, hogy mosogató és főzőcskéző ebek jelentek meg a szemem előtt. XD


Na de komolyan. Hát az enyémek kiválóan megfelelnek portásnak, egyébként semmi munkát nem végeznek, mert sajnos már nyugdíjasok.

2010. okt. 20. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
:D azt hallottam, ha tudnának a kutyák írni, olvasni, nameg látnák a monitort simán lehetne szgépen dolgoztatni őket.
2010. okt. 20. 20:26
 7/27 anonim ***** válasza:
100%
Az én másfél éves boxerem is szokott segíteni össze szedem a fa leveleket ő meg a közepébe bele rohan :)
2010. okt. 21. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%
az enyém időnként megöntözi a virágokat :)
2010. okt. 21. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
87%

Nem. Egy yorki a lakásban nem sok mindent tud csinálni:) Az utcán másfél-2 méteres botokat cipel, de mivel nincs szükségünk tüzifára, így ez lényegtelen.


Egyszer azzal poénkodtunk, hogy anyukám kért egy zsepit, én odahívtam magamhoz a kutyusomat, a hátára tettem a zsebkendőt, és mondtam anyukámnak, hogy most ő hívja magához. Így megspóroltam magamnak 10 méter sétát.

2010. okt. 21. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim válasza:
100%
Hát persze, hogy szoktak sőőt, mindig ott legyeskednek körülöttem :) Pl mikor gereblyézem a faleveleket ők boldogan rombolják szét a nagy kupac falevelet, mikor ültetek vagy ások ők is segíteken ásókázni :) mikor épp lehajolok vmiért ők egyből a hátamra ugranak és jól fellöknek meg hasonlók :) De nekem is ki szokták nyitni az ajtót :) Amugy 2 drága huskym van :)
2010. okt. 22. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!