Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A te kutyád tud/szokott...

A te kutyád tud/szokott segíteni a ház körül?

Figyelt kérdés

Mit, mennyire hasznos?

Az enyém nem egy vakvezető kutya, de tök jó, mikor viszek ki valamit, és tele a kezem, és nem tudom kinyitni az ajtót, akkor Ő kinyitja.


2010. okt. 20. 18:54
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:

Kérdező, te vak vagy?

Merthogy vakvezető kutyád van...

2010. okt. 26. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim válasza:

perszee nagyon segitőkész 10 hónapos kölyökkutyám van...tacskóó

imád ugrálni,futkozni és labdázni...olyan aranyosan befut a két bokám közé és elejtet :D az valami csodálatos

2010. okt. 26. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 capsread ***** válasza:
100%
Az én kutyám egy csomó tárgy nevét tudja, és ha kérem, hozza őket. Például, ha csöng a mobilom, bárhol is legyen, ő odahozza nekem. A gond csak az, hogy ha bárkinél meglát/meghall egy csörgő mobilt, rohan oda hozzám a telefonnal.
2010. okt. 26. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
100%

Aranyos kis epizódot írtál le :)


Nekem egy labi keverékem van, nagyon okos.

Van egy jellegzetes ugatása, amivel az ügyfelek érkezését jelzi, olyan mély, kapkodó ugatás, azt szoktam mondani, agyvérzést fog kapni, annyira ideges...És foglalkozik a gyerekekkel, akik az udvaromba jönnek, hagyja magát nyaggatni :) Elkergeti a betolakodó kutyákat, nem kapja el a betévedt tyúkokat, és amikor velem ordibálnak, ő beszáll a buliba mellettem.


Mint testőr, házőrző, és babysitter nélkülözhetetlen :)


Jó kérdés...és most jön az, hogy aki a haszonért tartja a kutyáját, az nem is szereti őt? Csak mert ez duplán sem igaz.

2010. okt. 26. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
100%
A kutya tartása, bár kötelezettségekkel jár is, már önmagában segítség. Maga a léte örömöt szerez-, csak figyeld meg, ha szomorú vagy, esetleg sírsz a kutya már ott van melletted és csillogó értelmes szemekkel vigasztal és nyalogat. Ez csak egy példa volt, de sorolhatnék többet. Ne csak fizikailag értelmezzétek a segítséget, van emócionális, lelki oldala is a dolognak!
2010. okt. 26. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim válasza:
100%
Ó, az én kutyáim híres kertészek! Határozott elképzelésük van arról, mit szabad a kertbe ültetni (semmit), ill. miként kell művelni a földet. Szép nagy lövészárkokat ásni, az igen! :-)
2010. okt. 27. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim válasza:
52%
Az én apeh bevallásomat tavaly a kutyám csinálta.
2010. okt. 27. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
100%

18:54-es! A kérdező direkt kiírta, hogy NEM VAKVEZETŐ KUTYA , de kinyitja az ajtót!

A kérdésre válaszolva nekem 3 kutyám van, 2 tacskó és 1 nagyobb testű (játszótéri keverék XD) és a kicsik istenien tudnak ásni :D a nagy pedig sokkal okosabb, neki van egy kis kengyele, amire rátesszük a vizes edényt (kis fonott üveg) és ha apa megkéri, elmegy neki vízért. :)

(apukám kerekesszékes) :(

2010. okt. 27. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:

Bocsi, igazad van!


Nos, a mi kutyáink is segítenek a ház körül -- mindig ugatnak, ha jön valaki.

2010. okt. 27. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
100%
Ja, néha lenyírja helyettem a füvet.
2010. okt. 27. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!