Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A te kutyád tud/szokott...

A te kutyád tud/szokott segíteni a ház körül?

Figyelt kérdés

Mit, mennyire hasznos?

Az enyém nem egy vakvezető kutya, de tök jó, mikor viszek ki valamit, és tele a kezem, és nem tudom kinyitni az ajtót, akkor Ő kinyitja.


2010. okt. 20. 18:54
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
A kutya ott segít, ahol tud, és amire megtanítják.
2010. okt. 27. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
100%
ó de lenyírja a füveet azért ne lehetetlent írjatok már akk meg az enyém kicseréli vilanykörtétxd///hát az enyém meg ha ösze gereblyézek beleugrik és fúrja magát a levélbe:D naon cukki olyankor
2010. okt. 27. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk magyar vizsláink vannak,(egy kb. 2 éves meg egy féléves,anyja-lánya) és a nagyobbik mindig segít a fahordásnál, de volt már hogy mikor kertészkedtünk, hordta nekünk a virágcserepeket :D
2011. nov. 23. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
nekem van egy nj-m és felmészik az almafára és megeszi az almát,legalább nem kell annyit szedni:D:D nomeg megyünk a piacra és Ő szokta hozni a kosarat a szájában,én meg a szatyrokat:):)
2011. nov. 23. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

Ha hülyéskedünk (pl.: ütögetjük egymást, de csak játékból :)) a húgommal, és szólok a máltaimnak, hogy "Segíts!" mindjárt odarohan hozzánk és ráugrik a hugicámra :DD

Egyébként szívélyesen tépi szét a régi újságokat, amiket nincs kedvem kivinni, így meg muszáj összetakarítani. :D Vagyis nem hagy ellustulni :))

2011. nov. 23. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
a labradorom almaszezon idején helyettem leszüreteli az almákat, diókat. Igaz nem én lakom jól belőle, de nem nekem kell fára mászkálni
2011. nov. 23. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Az enyém felveszi a földről, amit leejtek, és ideadja, vagy hozza utánam (nehéz dolgokat nem, de pl. pórázt, üres flakont, ilyesmit simán). Ajtót nyitogatni nem tanítottam meg, jobb, ha be tudom csukni, ha úgy akarom :D
2011. nov. 24. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!