Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy bírtatok várni a kutyátok...

Hogy bírtatok várni a kutyátokra, amíg el lehet hozni a tenyésztőtől?

Figyelt kérdés

Ez a kérdés természetesen annak szól,aki már hónapokkal/hetekkel azelőtt "lefoglalta" a kutyáját,mielőtt elhozhatta.


Neked mennyit kellett várni?

Neked gyorsan el telt az az idő? Számoltad a napokat?


Nekem a kutyám még csak decemberbe fog megszületni,de már februárban lefoglaltam.A fedeztetés óta számolom a napokat,de így csak még lassabban telik az idő..Amikor ránézek a jelenlegi kutyámra,akkor is eszembe jut,hogy még mennyit kell várni. :(

Csak februárban hozhatom el,így összesen egy évet kellet rá várnom. :( Persze van akinek még többet...


2010. okt. 21. 14:59
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:

Én másfél hónapot vártam rá. Amikor a tenyésztő felhívott, hogy jó lenne, ha még egy hetet maradna az anyja mellett, akkor 22 éves fejjel elsírtam magam:D

Ezek az élet szép pillanatai, amikor ennyire vársz valamire. Ne akard azt, hogy elszaladjanak a hónapok, készülődj rá, de ne legyél türelmetlen.

2010. okt. 21. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:

Hasonló cipőben vagyok, mint te.:) Még meg sem született.

Én már nem vagyok olyan izgatott, mert sajnos az első fedeztetés nem jött össze. Üres maradt a szuka, úgyhogy akkor nagyon csalódott voltam.

Már rutinosabban kezelem a helyzetet, és minden rosszra fel vagyok készülve.:)

2010. okt. 21. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
én a kutyáimat menhelyről hoztuk el de fél évet kellet rájuk várnom mig elköltöztünk egy kertes házba
2010. okt. 21. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
Én államvizsga ajándékba kaptam magamtól. Amig tanultam addig el voltam foglalva azzal, aztán utánna már azt az 1 hónapot kibirtam. :D
2010. okt. 21. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
4 hetesen választottuk ki és 7 hetesen hoztuk el. Alig bírtam kivárni azt a kis időt. Addig vásárolgattunk neki :)
2010. okt. 21. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat!

De írjatok még :)


Jajj,most belegondoltam,hogy mi lesz,ha nem születik kan...(mert azt akarok)

2010. okt. 21. 16:54
 7/27 anonim ***** válasza:
szerintem a kanok nagyobb számban fordulnak elő mint a szukák, legalábbis ismerőseimnél ezt tapasztaltam, 7 kutyusból egy lett lány, aztán 10 ből négy . szerintem tuti hogy fog kan születni
2010. okt. 21. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:

Hát nagyon remélem. :)

Köszi neked is a választ.

2010. okt. 21. 18:33
 9/27 anonim ***** válasza:

Mi 3-4 héttel azután hoztuk el, hogy kiválasztottuk. Számoltam a napokat, és az utolsó 3 napban az órákat is. És kb 1 hónappal azelőtt lett biztos, hogy lesz kutyám, mielőtt elmentünk kiválasztani. Nem is tudtam másra gondolni, és mindenkit nagyon idegesítettem, hogy folyamatosan róla beszéltem :D

Mással nem sikerült lekötni magam, csak olvasgattam itt a kérdéseket, tervezgettem, hogy mit hogyan fogok csinálni, tájékozódtam kutyaiskoláról és oviról, elolvastam néhány nevelésről szóló könyvet... És így legalább felkészültnek éreztem magam, és hasznosan töltöttem el az időt.

2010. okt. 22. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 Pipis ***** válasza:
Négy hónapot kellet rá várnom, de csodás volt mikor értemehettem:)
2010. okt. 22. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!