Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy bírtatok várni a kutyátok...

Hogy bírtatok várni a kutyátokra, amíg el lehet hozni a tenyésztőtől?

Figyelt kérdés

Ez a kérdés természetesen annak szól,aki már hónapokkal/hetekkel azelőtt "lefoglalta" a kutyáját,mielőtt elhozhatta.


Neked mennyit kellett várni?

Neked gyorsan el telt az az idő? Számoltad a napokat?


Nekem a kutyám még csak decemberbe fog megszületni,de már februárban lefoglaltam.A fedeztetés óta számolom a napokat,de így csak még lassabban telik az idő..Amikor ránézek a jelenlegi kutyámra,akkor is eszembe jut,hogy még mennyit kell várni. :(

Csak februárban hozhatom el,így összesen egy évet kellet rá várnom. :( Persze van akinek még többet...


2010. okt. 21. 14:59
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
Évekig vártam mig nem olyan párositásból megszületett a kutyusom amiből szerettem volna :)
2010. dec. 1. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:

Nagyon cuki a kutyid, Domino, megnéztem.:)

Mi is december végén hozzuk majd el a kutyit, egy kan roti babát, most a héten lesznek három hetesek.

Nagyon nagyon várom már.:)

5 lány, és 4 fiú született.

2010. dec. 1. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:
De jó nektek,hogy már decemberben elhozhatjátok. :) Én meg csak februárban. :( De legalább születnének már meg...
2010. dec. 1. 22:41
 24/27 anonim ***** válasza:
100%

Én idén januárban foglaltam le egy kölyköt, és úgy volt, hogy novemberben lesz elhozható, azaz most. De egy fél évvel hamarabb volt a fedeztetés, így már nyáron nálam volt a kicsi :)

De így is elég lassan teltek a napok. A hátralévő időben próbáltam még minden plusz infót magamra szedni, felkészülni az érkezésére, és a már meglévő kutyámmal kihasználni az utolsó, még kettesben tölthető heteket.. hiszen utána egy kölyök mindent megkavar :)

2010. dec. 2. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Gondoltam megírom,hogy 10.-én megszülettek a kutyusok.

Sajnos egy kan sem lett.

Még gondolkozom,hogy elhozzam-e az egyik szukát.

9 szuka lett.

2010. dec. 15. 15:37
 26/27 anonim ***** válasza:

egy kan sem lett? :OO

Durva..

Am ha már ennyit vártál, én tuti elhoznék egy szukáát :))

2010. dec. 15. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 A kérdező kommentje:

Igen,én is csodálkoztam,hogy egy sem lett..

Úgy döntöttem,hogy elhozok egy szukát.Így legalább lesz miből választani. :D

2010. dec. 17. 14:10
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!