Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy bírtatok várni a kutyátok...

Hogy bírtatok várni a kutyátokra, amíg el lehet hozni a tenyésztőtől?

Figyelt kérdés

Ez a kérdés természetesen annak szól,aki már hónapokkal/hetekkel azelőtt "lefoglalta" a kutyáját,mielőtt elhozhatta.


Neked mennyit kellett várni?

Neked gyorsan el telt az az idő? Számoltad a napokat?


Nekem a kutyám még csak decemberbe fog megszületni,de már februárban lefoglaltam.A fedeztetés óta számolom a napokat,de így csak még lassabban telik az idő..Amikor ránézek a jelenlegi kutyámra,akkor is eszembe jut,hogy még mennyit kell várni. :(

Csak februárban hozhatom el,így összesen egy évet kellet rá várnom. :( Persze van akinek még többet...


2010. okt. 21. 14:59
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
pfuu 8eves korom ota akarok kutyat (romaniaban lakom) 15 eves vagyok parommal 1 eve vagyok egyutt s elmondtam neki hogy nagyon szeretnek kiskutyak meghozza beaglet aztmondta megveszuk a kutyat csak kapjunk egy szepet es okosat jartuk az allatkereskedeseket 2teljes honapot megvolt a penz megvolt vasarolva minden a kutyusnak csak a tap hianyzott meg a kutya .elmentuk vegyunk tapot majd vettunk egy ujsagot ahol kaptunk egy hiredetest : 6millio lej 7 hetes beagle felhivtuk ra feloraval mar hoztam haza Dominott azt a 10percet ameg vartam a bacsir aki hozta dominot meg a testvereit masodperceket szamoltam:)
2010. okt. 24. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:

[link] - ekkora volt amikor megkaptam elso nap


[link] - ekkora meg tegnap...bocsi az atalakitott kepert de felment hi5'ra:D

2010. okt. 24. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:

Kb 2 hét múlva megszületik a kutyus. :D Már nagyon várom.Viszont az ultrahang sajnos csak 2 kutyát mutatott. :(

(Az enyém pedig a 2.választású lesz)

2010. dec. 1. 17:00
 14/27 anonim ***** válasza:

Az én kutyám tavaly novemberben született és csak februárban hozhattam el. És előtte 2 évvel foglaltam le. Szerinted? :o) Most meg már 1 éves is elmúlt :o))

Gyorsan elmegy az az idő.

2010. dec. 1. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:

Nekem most valahogy nagyon lassan megy az idő. :(


Milyen kutyusod van? :)

2010. dec. 1. 17:18
 16/27 anonim ***** válasza:
Border collie. De külföldről hoztuk, mert munkavonalút szerettem volna.
2010. dec. 1. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:

Jajj, Én már alig birok magammal :)

szűk két hete foglaltuk le a kutyimat(yorki), és dec. 18-20 között hozzuk el.

huu..nagyon nagyon várom.:)

2010. dec. 1. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 A kérdező kommentje:
Én is külföldről hozom. (malinois)
2010. dec. 1. 17:36
 19/27 anonim ***** válasza:

Én már tavaly szeptemberbe szerettem volna egy yorkit, de az akkori albérletbe ahol laktam nem jöhetett. Igy vártam egy évet és idén szeptemberbe foglaltam le a kiskutyát és december 20 körül hozhatom el. Én már alig várom, a tenyésztő rendszeresen küld róla képet, igy azért könnyebben megy a várakozás időszaka de már alig várom hogy mehessek érte! A legszebb karácsonyi ajándékom lesz! :)

21L

2010. dec. 1. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:

17:32es vagyok.

Kedves utolsó, akkor nekünk nagyon szép lesz a Karácsonyunk :)

Sök örömet a kiskuutyhoz. :)

2010. dec. 1. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!