Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Rotweiler kan kutyát vennék...

Rotweiler kan kutyát vennék max 18. 000-20. 000 forintért. Hol találok ilyen kutyát Komárom megyében?

Figyelt kérdés
2010. okt. 21. 17:33
 1/7 anonim ***** válasza:

Ennél jobbat nem találsz és még segítesz is. Ja és nem egy ideggyenge őrült elvadított kutya, hanem igazi családtag.

[link]

2010. okt. 21. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Szaportótól kapsz ennyiért bizonytalan idegrendszerű és egészségű kutyát,hidd el,nem éri meg!

Inkább ajánlanám a fajtamentőket.

A kutyában egyébként nem a megvétel a drága,hanem a minőségi kaja,oltás,chip,ivartalanítás,egyéb orvosi költségek,kutyaiskola stb.

Kutyát nem úgy választunk,hogy a földrajzilag legközelebbi eladót keressük!

2010. okt. 21. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

szerintem meg menj el egy menhelyre, és keress ott. Neked se kerül annyi pénzbe, és a kitaszított, elhagyott kutyák is új otthonra találhatnak. JObbá teheted az életét egy szomorú kutyának. Szerintem egyértelmű h. mit csinálj...

Ja, és ne gondold, h. a menhelyen nincsenek szép kutyák. Meg fogsz lepődni.

2010. okt. 21. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Na ez az a fajta amit nem veszünk olcsón, szaporítótól.

Én még csak menhelyről se hoznék nagy kutyás tapasztalat és erős kéz nélkül.

Tenyésztőtől szabad csak, ami 100.000ft körül van, de egy ilyen jellemű kutyánál a legfontosabb a jó idegrendszer különben tragédia lehet a vége.

2010. okt. 21. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 kisnita ***** válasza:
Amit az első belinkelt nagyon szép kutya! Szerintem megéri elmenned érte!!! Azt a 18-20000 Ft-ot pedig költsd kutyatápra és felszerelésre a leendő kutyusodnak. Remélem jól fogsz dönteni.
2010. okt. 21. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Van aztán fajtamentés is,szebbnél szebb kutyákkal.
2010. okt. 21. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
szerintem ne vegyél inkább mentsél!:D rengeteg fajtatiszta jellegű kutya van vagyis nagy valószínűséggel fajtatiszta csak nincs törzskönyve de 18-20 ezerért csak szaporitótól kapsz kutyát és hatalmas a valószínűsége hogy ideggyenge,beteg kutyust kapsz és a betegségek kezelése majd bele kerül kb 300-400 ezerbe és ez nem tólzás :( attól függ milyen a betegsége :( de menhelyeken kivizsgálják s oltatják,chipeltetik,féreghatózák :) pl: [link] na itt kedvedre válogathatsz van keverék rottweiler és van fajtatiszta vagy jellegű
2010. okt. 21. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!