Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tehetnék a kutya érdekében?

Mit tehetnék a kutya érdekében?

Figyelt kérdés

Vidéken élünk, és nővéremnek van egy kutyája. A kajáját megvette eddig, de nem nagyon foglalkozik vele.

Úgy alakult hogy én elköltöztem 100 km-re, de mikor lent jártam, szerencsétlen kutya bepiszkított a lakásba, nem is egyszer, vize alig volt stb. Nővérem különböző szerekkel él és kb semmit sem csinál otthon, még arra is lusta hogy kivigye az állatát napi 3x piszkítani, eddig is én vittem ki, van hogy zsinórba ilyen másfél két napokat alszik. Szegény kutyának nem lesz jó vége, de én az albérletembe nem hozhatom, meg teljesen fel lenne háborodva, mivel az övé.

Gondoltam hogy bejelentem valahol, de magyarországon nem létezik állatvédelem. Valami ötlet?


dec. 24. 19:48
 1/8 anonim ***** válasza:
46%

de magyarországon nem létezik állatvédelem


hülyeség

dec. 24. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Noveredet vitesd be a korhazba, orvosi segitseg kell neki.

Addig amig bent van, a kutyat orokbeadod.

dec. 24. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ő egész életébe ilyen volt, én meg már belefáradtam ebbe az egészbe, csak a kutyát sajnálom.
dec. 25. 03:34
 4/8 anonim ***** válasza:

Budapesten van rengeteg kutyas alberlet.

Facebookon: alberlet kisalattal,

dec. 25. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
A jelenlegi albérletemben van 3 macska, egyről nem is tud a tulaj :D, és nem hozhatom el a kutyát mert patáliát rendez. Beteges gyűjtögető és a kutya is egy a gyűjteményéből.
dec. 25. 06:32
 6/8 anonim ***** válasza:

[link]


Itt állatkínzást jelenthetsz be, de a helyi állatvédő szervezeteket is megkeresheted.

dec. 25. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
dec. 25. 11:03
 8/8 anonim ***** válasza:
jelentsd be mint névtelen bejelentő, kimennek megnézik a körülményeket és ha úgy ítélik meg elfogják venni tőle
dec. 25. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!