Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyások! Ti lemondanátok a...

Kutyások! Ti lemondanátok a kutyátokról egy esetleges, jövőbeli párkapcsolat érdekében?

Figyelt kérdés
Megismerkedtem egy sráccal, minden nagyon szépen alakult a második találkozásunkig. Külső és belső tulajdonságainkat illetően is szimpatikusak voltunk egymásnak. A második randin viszont szóba került, hogy a srácnak van egy kutyája, amelyhez meglehetősen ragaszkodik, szinte a családtagjának tekinti. Én ekkor kifejtettem azt az álláspontomat, miszerint soha nem tudnék egy házban tartózkodni egy kutyával, illetve elmondtam, hogy szerintem mennyi társadalmi együttélési konfliktus forrása a kutyatartás. Véleményemet észérvekkel támasztottam alá, ennek ellenére igencsak rosszallta az állattartással kapcsolatos szigorúan következetes nézeteimet. Azóta interneten beszéltünk néhányszor, de ez már nem olyan volt, mint amikor megismerkedtünk. Szerintetek lehet ebből a dologból még valami?

2018. jan. 17. 20:39
1 2 3 4 5 6 7
 1/61 anonim ***** válasza:
100%
Nincs az a férfi, aki miatt lemondanék a kutyákról! A kutyám családtag!
2018. jan. 17. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/61 anonim ***** válasza:
100%
A kutyám az én tartozékom,ő is társ, ha kellek, kutyástól kelljek:) Szóval, ha én kellek , akkor lesz a kutya is, de ha a kutya nem kell, akkor viszont pápá, mert ő is hozzám tartozik. Jó barát, és felelősséggel vagyok iránta. Amúgy nekem még nincsen kutyám:) Tehát nem dobnám ki a kutyámat senki kedvéért, szeretem az állatokat, a kutyámat; aki ezt nem érti meg, azzal nincs mit beszélnünk. (nincs kutyim)
2018. jan. 17. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/61 anonim ***** válasza:
99%

Nem valószínű. Ha az egyik fél nem tudja elfogadni a másik állatát, az csak feszültséget fog szülni. Én sem válnék meg egyébként a macskámtól, csak mert valaki akit alig ismerek, kijelenti hogy ő nem viseli el a lakásban. Sőt, bárki kérné tőlem ezt, nem tenném meg.

Miért nem lehet a kutya a házban ha szabad megkérdeznem?

2018. jan. 17. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/61 Metionin ***** válasza:
99%
Nem mondanék le. A kutyám és a macskám a családtagom, ha valakinek ez nem tetszik, akkor ne akarjon a családomhoz tartozni. Őszintén szólva ha valaki benyögné nekem egy randin hogy szerinte undorító az állat a házban, akkor én sem erőltetném tovább az ismerkedést.
2018. jan. 17. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/61 anonim ***** válasza:
95%
A kutya családtag. Te melyik családtagodról mondanál le egy párkapcsolat miatt?
2018. jan. 17. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/61 A kérdező kommentje:

A macskákat én is szeretem, bár csak a kertben, illetve ilyenkor télen a fűtőberendezés épületében van a helyük, házban cicákat sem tartanék.


"Miért nem lehet a kutya a házban ha szabad megkérdeznem?"

Szőrt hullat, ugat, egészségtelen, félek tőlük stb.

2018. jan. 17. 20:50
 7/61 anonim ***** válasza:
100%
Ha a családtagjának tekinti a kutyát, biztos nem mond le róla miattad. Vele évek óta él, téged most ismert meg, s nem gondolom, hogy az észérveid szimpatikusak lettek volna számára. Nézz másik pasi után, aki nem tart állatot!
2018. jan. 17. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/61 anonim ***** válasza:
89%
Hadd találjam ki: te vagy az a meleg kutyagyűlölő fickó, akinek nemhogy párkapcsolata, de barátai sincsenek, ezért időről időre itt a gyk-n éled ki végtelenül modoros, fiktív álkérdésekben a frusztrációidat.
2018. jan. 17. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/61 anonim ***** válasza:
94%
Ja, most hátulról mellbe támad a kutyafób meleg. Nagyon unatkozik, s mennyire rafkós :DDD
2018. jan. 17. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/61 anonim ***** válasza:
100%

Soha nem mondanék le a kutyámról. És ha valaki ezt kérné tőlem, elküldeném a fenébe.

Kérdező, szerintem ne taglald tovább. Csak magadról állítasz ki egy egyre erősebb szegénységi bizonyítványt.

2018. jan. 17. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!