Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek bántalmazták?

Senki12345678 kérdése:

Szerintetek bántalmazták?

Figyelt kérdés
3 hónapja (és 3 hónaposan is) hoztuk el a kiskutyánkat, most 6 hónapos. Amikor elmentünk érte és kihozta a hölgy iszonyúan remegett. Egyáltalán nem úgy viselkedett mint egy “igazi” kiskutya, nem ugrált meg orult, mint általában a kiskutyák úgy mindennek. Csak állt és remegett..azt mondta ki szokta őket hozni ha jó az idő.. de lehet azért volt ilyen mert életében nem volt kint a szabadban és félt mindentől? És azóta is kissé távolságtartó, nem szereti a simogatast nagyon meg hasonlók.

jan. 8. 19:43
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
0%
én is ilyen vagyok mint a kutyád ,régen katona voltam a sok elpusztíott lélek miatt én is csak sírok és remegek
jan. 9. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

#5

Tudod, a szaporító attól sem vetemeik vissza, hogy rokon kutyákat szaporítson és akkor pedig lesznek betegségek. De még ha nem is rokonok egy tenyésztö figyelembe veszi azt, hogy az adott kutyának vannak e látható betegségei ami örökölhető. Ha van, akkor azt a kutyát nem szaporítja. A törzskönyv ezért van. Egy dokumemtum ami biztosíték a jó génekre. És egy jó tenyésztő visszaveszi azt a kutyát, ami a törzskönyv ellenére beteg lesz, ellenben a tenyésztővel. És ezért van az, hogy a szaporítótól vett kiskutya betegesebb.



#10

Remélem ezt nem gondoltad komolyan. Szerinted az egy "marketingfogás" és hazugság, hogy a kutyát lehet bántották. Komolyan? Csak gratulálni tudok!


Kérdező, szerintem keress fel egy állatorvost. Ő tud biztosat mondani. Mi csak tanácsot és véleményt adunk.

jan. 10. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
0%

Igen, marketingfogás. A családban befogadtak egy kutyát mert megsajnálták a fb leírás alapján. Hosszasan ecsetelték,hogy a gazdája megverte és eltörte a lábát,ezért kissé sántít. Fiatal kutyus. Szóval megsajnálták,elhozták. Az állatorvosi vizsgálatok alapján sosem volt eltörve a lába,viszont cserébe beteg a csípője,valószínűleg így született. De ez a többedik 20-30 ezres állatorvos látogatás után derült ki. És még hány lesz...

Szóval eleve már az sántít,amikor a menhelyek hosszasan ecsetelik,jogyan és miként bántalmazták a kutyát. Ott voltak? Látták? Érdekes...

Ezzel nem azt mondom,hogy minden leírás hazugság,de gondolhatjátok,mennyire akarnak a menhelyesek százezres állatorvosi számlákat fizetni..és mivel sokan közülük mániákusok,az altatás szóva sem jöhet.

jan. 11. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
81%

#13 Akkor elmondom, hogy felfogd!

Az, hogy néhány menhelyen ezt csinálják még nem szabad általánosítani. Képzeld van rá rengeteg példa, amikor az utcán látják a kutyát összeesve és mikor megröntgenezik kiderül, hogy van benne nem kevés lövedék. Az is hazugság? Nagy tévedésben élsz, ha szerinted minden menhely ezt csinálja. Az ilyen emberektől várnám el, hogy dolgozzon pár hónapot menhelyen és akkor nem csak fotelharcos lesz.

jan. 11. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
0%
Oda van írva,hogy nem mindegyikre értettem. Olvasás megy? Menhelyen sosem dolgoznék,kösz. Kutyát csak normális helyről vennék.
jan. 11. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

#15

Látom te az a fajta ember vagy, aki csak a saját feje után megy. Felveszi a szemellenzőt. "Kutyát csak normális helyről vennék" Erre már nem mondok semmit. Csak gratulálni tudok!

jan. 11. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
0%
Te veszed fel a szemellenzőt. A menhely tele van selejtes kutyával,amiket el kéne altatni,nem más emberre rávarrni.
jan. 11. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!