Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha rossz az idő, zápor,...

Ha rossz az idő, zápor, vihar, akkor hova mentek olyankor a kutuysokkal sétálni?

Figyelt kérdés
Én értem, hogy akkor megvárjátok, míg lejjebb csitul, de mi van ha egész nap ilyen az idő. Kérlek bocsássatok meg egy kezdő lakásban élő kutyatartónak :)
2010. okt. 23. 07:23
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Érdemes beszerezni magadnak pár jó meleg cuccot. Én most vásároltam be belül bundás gumicsizmát, aláöltözős sípólót, és meleg pehelykabátot. Jól beöltözöm, és megyünk. Vannak kutyák, akik kifejezetten aktívak rossz időben.


Az enyém elsőre mikor kidugja az orrát, akkor kicsit nehezményezi a dolgot, de mire kint vagyunk a parkban, már pörög. ilyenkor jobban figyelem milyen a kedve, nem erőltetem, ha nincs kedve kint lenni, ha meg van, akkor én is igyekszem mozogni, hogy ne fagyjak meg :)

2010. okt. 23. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Kiengedem az udvarra, olyankor nem megyünk sétálni. Viszont ha nem lenne udvar akkor megvárnám amíg jobb lesz az idő, vagy kivinném pár percre bár az enyém olyan is hogy bírjaezt az időt is.
2010. okt. 23. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Minket nem érdekel, ha rossz idő van, ugyanúgy megyünk. Bocs, rosszul fogalmaztam. Minket ugyan nagyon zavar, de a kutyákat nem, sőt kifejezetten élvezik az esőt és szélvihart. Olyankor akkorákat tudnak játszani és őrültködni, hogy öröm nézni. Ráadásul kevés ilyen marha van rajtunk kívül, úgyhogy még a futók és a biciklisek sem zavarnak olyankor.
2010. okt. 23. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!