Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Veseelégtelenség kutyáknál?

Veseelégtelenség kutyáknál?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Valakinek van a krónikus veseelégtelenség betegséggel személyes tapasztalata? Mik voltak a tünetek? Mikor/ hogyan lett diagnosztizálva a kutyus?😔

febr. 22. 00:07
 1/2 anonim ***** válasza:
67%

Az én kutyámnál nem krónikus volt.

Gyógyszerrel és gyógytáppal kordában tartottuk az értékeket,de sajnos sokat ivott és pisilt is. Nála ez volt a tünet,hogy amúgy szobatiszta volt,de sokszor bepisilt és elég sokat,majd a vérvétel igazolta is.


Vesével annyi a baj,hogy az meggyógyulni nem tud :(


(máj tud regenerálódni )


Doki el is mondta,hogy a gyógyszerek és a táp is egy darabig segít,igazából lassítja a romlást,de ha elindul a romlás akkor nincs vissza út.

febr. 25. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

9 éves kutyám egész életében egészséges volt, mindenféle előjel nélkül jött ez.


Szombat este hagyott pár falatot a táljában.

Vasárnap gyengébbnek/lehangoltnak tűnt, ezért hétfőn vittem is egyből dokihoz, aki a megnagyobbodott veséjét félrediagnosztizálta méhnyakráknak (ivartalanított szuka- erre az esély kb. semmi...)

Kedden elvittem a rendes dokinkhoz (aki hétfőn nem rendelt), ő kitapintotta a veséjét, volt vérvétel, elkezdtük a kezelést, de sajnos mint kiderült, túl későn.

Hazaértünk, összeesett, és meghalt...


Azóta se tettem túl magamat rajta.

febr. 27. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!